Blog Global Wines & Spirits

Martin Chvátal – Školitel a Ambasador

Martin Chvátal je školitelem a ambasadorem ve společnosti Global Wines & Spirits. Alkoholu se věnuje již více než 10 let a jeho ochutnávání a povídání o destilátech všeho druhu ho nepřestává bavit.

Svou kariéru začal jako Johnie Walker Ambassador pro Českou republiku. Postupně přidal i značky Jim Beam, Bushmills a Singleton. Zkušenosti načerpal i ve světě piva, kdy měl na starosti značku Heineken v segmentu Top Horeca.

Posledních 5 let pracuje pro společnost Global Wines & Spirits a prezentuje značky Dos Maderas, Tatratea, Bacardí, Martini, Bombay Saphire, Patrón a Sierra Milenario

Martin vede degustace a webináře pro širokou veřejnost a zároveň zajišťuje školení personálu barů a restaurací po celé České republice.

Jeho oborem je kategorie destilátů s hlavním zaměřením na rumy. Pro značky Dos Maderas a Tatratea se Martin Chvátal stal výhradním ambasadorem a oficiálním školitelem.

V případě vašeho zájmu o školení, degustaci nebo online přednášku, ho můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře níže nebo na e-mailu: chvatal@g-w-s.cz

 

Školí značky:

Logo dos Maderas

Logo Tatratea

Logo Bacardí

Logo Martini

Logo Bombay Sapphire

Logo Pyrat

Logo Santa Teresa

Logo Tequila Patrón

Logo Rhum Depaz

Logo El Pasador de oro

Logo Embargo

Logo Centenario

GOPR5622

Napsat Martinovi

 

Školí témata: