Aktuality Global Wines & Spirits

Tatratea webináře

Webináře jsou opět tady! Začínáme v říjnu a tentokrát jsme si pro vás připravili představení značky TATRATEA. Náš školitel a ambasador Martin Chvátal vás během října provede čtyřmi večery plnými chutí, barev a jedinečného destilátu z tatranských horských chat a kolib.

Webináře

Webinář je naše online přednáška o značce TATRATEA, kterou vás provede náš zkušený školitel a ambasador, Martin Chvátal. Během 4 úterních večerů vám vysvětlíme, jak značka vznikla, jak se likéry TATRATEA vyrábí, jak chutnají a jak se uplatní v míchaných drincích.

 

1. Díl: Co je to Tatratea

Dozvíte se, jak a proč vznikla značka TATRATEA, jak probíhá výroba a kdo za tím vším stojí.

→ Termín: 6. 10. 2020, v 18:00

ZÁZNAM 1. dílu

Pro všechny účastníky webináře uveřejníme v průběhu přednášky speciální akci, kdy si budete moci nakoupit jednu z Tatratea sad miniatur za opravdu unikátní cenu. 

Tatratea_Martin_Chvatal_srdce

Novinka v podobě degustační sady Tatratea srdce, aneb všechny vzorky krásně na jednom místě. Doporučujeme i jako krásný dárek.

 

2. Díl: Představení "Dvojkové řady"

Martin Chvátal vás provede degustací první řady TATRATEA, kam patří:

Připravte si svou první "dvojkovou" degustační sadu, pohodlně se usaďte a nechte se přenést do ryzí přírody slovenských Tater.

→ Termín: 13. 10. 2020, v 18:00

ZÁZNAM 2. dílu

 

3. Díl: Představení "Sedmičkové řady"

Tentokrát si prochutnáme druhou, takzvaně "sedmičkovou" řadu TATRATEA:

Nyní je čas na vaši druhou "sedmičkovou" degustační sadu. Nalijte si své degustační panáčky a v pohodlí vašeho domova si poslechněte vše, co vás o likérech Tatratea zajímá. 

→ Termín: 20. 10. 2020, v 18:00 

ZÁZNAM 3. dílu

 

4. Díl: Novinky Tatratea: Hořký, Bylinný, Chaga + míchané drinky

Na závěr ochutnáme málo známé varianty 35 a jednu limitovanou edici:

V rámci tohoto webináře si namícháme ty nejlepší studené i teplé drinky z Tatratea, které si zvládnete připravit i vy sami doma.

→ Termín: Zveřejníme v průběhu listopadu

 

Registrace

Pro registraci na webináře využijte náš kontaktní formulář níže a nechte nám na sebe kontakt v podobě vašeho e-mailu, jména a příjmení. Před prvním dílem webináře vám pošleme odkazy na všechny 4 živé přenosy. Každý týden se vám pak připomeneme v den vysílání s aktuálním odkazem.

Živé vysílání se uskuteční každé říjnové úterý v 18:00, počínaje dnem 6. 10. 2020. Jednou registrací se přihlásíte na všechny díly zároveň.

Každý z dílů bude zároveň sloužit i jako pozvánka na exkluzivní (živé) degustace. Sledujte naše stránky i sociální sítě.

 

Zaregistrovat se

 

Těšíme se na vás!

školitel a ambasador Martin Chvátal

Martin_Chvatal_Tatratea_ambasador_skolitel_sq

Více o Martinovi

 

Chcete svůj zážitek přesunout od obrazovky do naší prodejny v Praze Karlíně nebo v Brně a potkat se s Martinem Chvátalem osobně? Pak přijďte na některou z našich řízených degustací. Více se dozvíte po rozkliknutí odkazu níže. 

 

Více o degustacích

 

Registrace na webinář Tatratea

V rámci objednávky katalogu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.