Blog Global Wines & Spirits

Webinář: Rumový speciál

Připravili jsme si pro vás historicky první webinář Global Wines & Spirits. Jedná se o Rumový speciál, kdy si společně projdeme velké značky jako jsou Bacardi, Pasador, Centenario, Dos Maderas nebo Depaz. Povíme si něco o výrobě rumu, o tom, jak jednotlivé značky pracují se surovinami, projdeme si jejich portfolio a představíme jednotlivé zástupce, které za vás na dálku prochutnáme a doporučíme, co opravdu stojí za to vyzkoušet.

Celým webinářem vás provede náš zkušený ambassador Martin Chvátal. Přednáška bude rozdělena na 5 dílů tak, abychom udrželi vaši pozornost a hladinu nadšení, dali prostor vašim otázkám a abyste se měli na co těšit i příště. Pokud některý z dílů nestihnete, nic se neděje. Termíny budeme přidávat a jednotlivé díly opakovat. Pořizovat budeme i záznam, který vám v případě zájmu dáme k dispozici.

Výhodou být live jsou kromě moderovaného chatu i soutěže, které jsme si pro vás připravili. Budete tak mít jedinečnou příležitost dostat se k zajímavým cenám v podobě výběrových lahví, menších dárků nebo exkluzivních cenových nabídek.

První díl 

Tématem prvního dílu budou prémiové rumy společnosti Bacardi Limited. Představíme vám rumy značek Facundo, Santa Teresa 1796, Pyrat a Bacardí a to konkrétně tyto varianty: 

Druhý díl

V druhém díle si blíže představíme značku el Pasador a Embargo. Dozvíte se spoustu zajímavostí o těchto skvělých rumech:

Třetí díl

Třetí díl vás vtáhne do historie značky Centenario a představí celou řadu skutečně exkluzivních rumů včetně ultraprémiové limitované edice nebo speciální směsi vybraných rumů od master blenderky Susany Masis

Čtvrtý díl

Ve čtvrtém díle vás seznámíme se značkou Depaz. Povíme vám více o nevšední historii této značky, o speciálním terroiru pro pěstování cukrové třtiny či udržitelném rozvoji, ke kterému se Depaz hrdě hlásí. Rumy, které si představíme, patří ke světové špičce.

Pátý díl

Poslední, pátý díl je naše srdcová záležitost. Podělíme se s vámi o zážitky z návštěvy největších vinařských sklepů v Evropě - sklepů Williams & Humbert. Unikátní stavba, unikátní zážitek a unikátní rumy Dos Maderas:

Termíny

První díl webináře nás čeká již 15. 4., v 18:00. Každý další díl bude vždy ve středu ve stejnou dobu. Termíny budeme ale přidávat stejně jako nová témata. Nechte nám na sebe kontakt a my se vám včas připomeneme. Hodinu před zahájením živého přenosu vám pošleme odkaz na přenos webináře.

Jedna přihláška zahrnuje všechny díly. Pokud by vám některý z termínů nevyhovoval, napište nám to do poznámky a společně vymyslíme jiný, vhodnější nebo vám zašleme záznam.

Webinář je zdarma a každý díl bude trvat 30 - 45 min.V jeho průběhu můžete klást své dotazy prostřednictvím chatu. Na konci přednášky pak bude prostor pro jejich zodpovězení.

  • 15. 4., 18:00 Rumový speciál, 1. díl: Bacardi, Pyrat, Santa Teresa 1796, Facundo

  • 22. 4., 18:00 Rumový speciál, 2. díl: el Pasador a Embargo

  • 29. 4., 18:00 Rumový speciál, 3. díl: Centenario 

  • 6. 5., 18:00 Rumový speciál, 4. díl: Depaz

  • 13. 5., 18:00 Rumový speciál, 5.díl: Dos Maderas

 

Jak se přihlásit

V případě vašeho zájmu o přednášku nám napište na vondrackova@g-w-s.cz a nechte nám na sebe kontakt v podobě vašeho e-mailu, jména a příjmení. My se vám pak s každým dílem připomeneme a pošleme vám odkaz na webinář.

 

Degustační vzorky

Chcete si webinář užít se vším všudy a mít jedinečnou příležitost rumy s námi na dálku i ochutnat? Připravili jsme si pro vás degustační sady. Tyto sady máme aktuálně pro značky Centenario, Depaz a Dos Maderas (připravujeme). Každému registrovanému uchazeči pošleme odkaz na aktuálně dostupné sady za speciální cenu.

Nebude to tedy jen přednáška, ale skutečná degustace u vás v obýváku.

 

Již odvysílané díly

 

Těšit se na vás bude

Martin Chvátal – školitel a Ambassador značek Dos Maderas, Tatratea, Bacardí, Martini, Bombay Saphire.

Více o Martinovi

Martin ChvátalMartin Chvátal