Blog Global Wines & Spirits

Webinář: Giny a koktejly

Společnost Global Wines & Spirits spojila své síly s legendární americkou restaurací TGI Fridays a připravila si pro vás webinář na téma Giny a koktejly. Již tuto středu 20. 5. v 18:00 se můžete těšit na živý přenos plný informací, zajímavostí a těch nejznámějších ginových koktejlů.

Těšit se na vás bude již tradičně náš zkušený ambasador a školitel Martin Chvátal, který si přizval hosta, profesionálního barmana a trojnásobného šampiona WBC T.G.I. Friday´s České republiky, Tomáše Batelku.

Tomas_Batelka_TGI_bar

Přednáška bude začínat kapkou teorie o tom, co je to gin. Představíme vám značky Bombay, Oxley, Finsbury, Cubical, Marconi, Bottega a Etsu. Společně se tak podíváme na rozdíly při výrobě ginu ve Velké Británii, Španělsku, Itálii a Japonsku.

Dále navážeme přípravou těch nejznámějších ginových koktejlů: Gin&Tonic, Tom Collins, Martini a jeden drink jako překvapení na závěr.

V průběhu webináře si s námi budete moci i zasoutěžit a vyhrát ultraprémiovou láhev ginu Star of Bombay. I to je jeden z důvodu, proč nás sledovat živě. Díky chatu nám navíc můžete v průběhu pokládat otázky nebo psát komentáře.

 

Jak se přihlásit

V případě vašeho zájmu o přednášku nám napište na vondrackova@g-w-s.cz a nechte nám na sebe kontakt v podobě vašeho e-mailu, jména a příjmení. Jakmile vám potvrdíme registraci, pošleme vám i pozvánku s odkazem na živý přenos.

 

 

Celým webinářem vás provede

Martin Chvátal – školitel a ambasador značek Dos Maderas, Tatratea, Bacardí, Martini, Bombay Sapphire.

Martin_Chvatal_GWS_web

Více o Martinovi

 

Záznam webináře