Blog Global Wines & Spirits

Webináře

Celý červen patří ve společnosti Global Wines & Spirits RUMU! To znamená nejen řadu akčních rumových nabídek, zajímavých balíčků, ale i řízené degustace a online webináře. Ty jsme si pro vás připravili celkem 4 - každou středu od 18:00. Více se o nich dočtete níže ve článku, kde se můžete zároveň registrovat na všechny díly najednou.

Webináře

Webinář je naše online přednáška o rumech, kterou vás provede náš zkušený školitel a ambasador, Martin Chvátal. Během 4 středečních večerů vám vysvětlíme, jak vybrat ten správný rum, jak ho správně degustovat a podávat, i jak si namíchat skvělý rumový koktejl. V posledním díle se podíváme na rumové "špeky", prémiové kousky a odhalíme vám malý rumový experiment.

 

1. Díl: Jak vybrat ten správný rum

Jaký rum vybrat? Suché tóny dřeva, šťavnaté ovoce nebo jemné tóny vanilky a mandlí? V prvním díle vám poradíme, jak vybrat ten nejlepší rum, který sedne přesně tomu, co máte rádi. Ať už jste začátečník, zkušený rumař, který hledá něco nového nebo sháníte vhodnou láhev jako dárek. Pomocí několika jednoduchých triků vám poradíme, jak jednoduše vybrat rum, který sedne vaší chuti nejlépe.

→ Termín: 3. 6. 2020, v 18:00

Záznam 1. dílu

 

2. Díl: Jak rum podávat a degustovat

Na ledu? Na sucho? Nebo s kapkou vody? Nejen na tyto otázky vám odpovíme ve druhém díle. Dozvíte se, jak k rumu správně přivonět, o čem vypovídá barva, viskozita, jak rum podávat a samozřejmě, jak si rum v klidu a v pohodě nejlépe vychutnat.

→ Termín: 10. 6. 2020, v 18:00

Záznam 2. dílu

 

3. Díl: Jaké rumy používat do drinků

„Přece to nebudeš míchat s colou!“ ..a proč ne? Jaké rumy jsou vhodné do míchaných drinků se dozvíte ve třetím díle. Rovnou vám dáme i několik receptů na klasické rumové koktejly. A není tajemstvím, že tento díl bude zaměřen především na bílé rumy.

→ Termín: 17. 6. 2020, v 18:00

Záznam 3. dílu

 

4. Díl: Jak s rumy krapet „zamachrovat“

Rum jako investice? To je speciální téma, kam zabrousíme jen okrajově. V tomto díle si představíme limitované edice, světové vítěze, ale i luxusní rumy, které stojí za to mít po ruce pro zvláštní příležitosti několikrát do roka :) Pobavíme se o tom, jak se z rumu může stát zajímavý koníček i vášeň poznávat hodnotné a netradiční rumové zážitky.

Jako takovou zajímavost jsme se navíc rozhodli, že si na vlastní kůži vyzkoušíme, jak si vystařit vlastní rum v soudku Dos Maderas. Návod, průběh i výsledek našeho snažení vám ukážeme v rámci tohoto speciálního dílu. V průběhu webináře pak dáme do prodeje několik kusů těchto speciálních soudků, které prodáváme k lahvím rumu Dos Maderas. 

→ Termín: 24. 6. 2020, v 18:00

 

Registrace

Pro registraci na webináře pište na vondrackova@g-w-s.cz a nechte nám na sebe kontakt v podobě vašeho e-mailu, jména a příjmení. Jakmile vám potvrdíme registraci, pošleme vám i pozvánku s odkazy na všechny 4 živé přenosy. Každý týden se vám pak připomeneme v den vysílání.

Živé vysílání se uskuteční každou červnovou středu v 18:00. Jednou registrací se přihlásíte na všechny díly zároveň.

Každý z dílů bude zároveň sloužit i jako pozvánka na exkluzivní (živé) degustace. Sledujte naše stránky i sociální sítě. Rumový festival je doprovázen celou řadou akcí, slev a balíčků. Tak nasaďte klobouk, sluneční brýle, namíchejte Cuba Libre a nechte se unášet na vlnách svého oblíbeného rumu.

Zaregistrovat se

 

Těšíme se na vás!

Martin_Chvatal_Dos_Maderas_Luxus

školitel a ambasador Martin Chvátal

→ Více o Martinovi

 

 

Chcete svůj zážitek přesunout od obrazovky do naší prodejny v Praze Karlín nebo v Brně a potkat se s Martinem Chvátalem osobně? Pak pro vás máme na výběr ze dvou typů řízených degustací. Více se dozvíte po rozkliknutí odkazu níže. 

→ Více o řízených degustacích

 

 

 

Formulář - registrace webinář

V rámci objednávky katalogu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.