Degustační sety a adventní kalendáře

Pojměte letošní Vánoce netradičně a překvapte své blízké originálním adventním kalendářem, nebo dárkovou sadou prvotřídních destilátů. Naservírujete jim tak kvalitní, často dosud nepoznané chutě rumů, whiskey, ginů, bylinných likérů, či ovocných pálenek, které mohou objevovat z pohodlí domova.

Rumový adventní kalendář? Proč ne!

I dospělí mají rádi dárky a překvapení. A co kdybyste jim darovali možnost objevit během několika dnů dosud nepoznané chutě destilátů z celého světa? Milovníky rumů zaručeně potěšíte rumovým adventním kalendářem, milovníky whisky třeba adventním kalendářem Jack Daniels. Tatratea adventní kalendář zalahodí nejen chuťovým pohárkům, ale také oku – barevné provedení dárkových setů Tatratea je velmi působivé. Ať už hledáte adventní kalendář pro ženy, nebo adventní kalendář pro muže, u nás máte z čeho vybírat.

Degustační sety – spousta nových chutí v jednom balení

Rádi objevujete nové chutě a vůně destilátů? A co takhle degustace whiskey, rumů nebo ginů z pohodlí vašeho domova? Máme pro vás TIP: vyzkoušejte degustační sety. Najdete v nich hned několik druhů špičkového alkoholu v jednom, často velice působivém balení. Ať už vás osloví degustační sada whisky, degustační sada rumů, nebo degustační balíček ovocných pálenek, u nás vás potěší vysoká kvalita a velký výběr. Součástí degustačních sad bývají někdy i degustační sklenice na whisky, to aby byl zážitek z domácí ochutnávky dokonalý.

Dárková sada – prvotřídní destiláty ve svátečním balení

Vyměňte letos měkký dárek za tekutý dárek! Ten totiž zaručeně potěší každého milovníka, či milovnici znamenitých destilátů. U nás máte z čeho vybírat. Hledáte dárek pro muže, nebo dokonce dárek pro manžela, který si potrpí na kvalitní rumy? Pak by vám neměl uniknout dárkový set Dos Maderas, El Pasador de Oro nebo Centenario. Giny z celého světa najdete v naší novince: dárkovém boxu přímo z GW. Milovníci čajovo-bylinných likérů zase zaplesají nad některým z dárkových balení Tatratea.