Blog Global Wines & Spirits

Webinář: Návštěva #homeofbombay

Zajímá vás, jak to vypadá v palírně Laverstoke Mill ve Velké Británii? Co vás čeká, když se vydáte na prohlídku palírny Bombay, jaké bylinky se pěstují v místních sklenících, jak probíhá výroba ikonického ginu a kde se vzala ta modrá láhev? Pak nesmíte chybět na našem dalším středečním webináři.

Společnost Global Wines & Spirits vyslala ty nejpovolanější zástupce, aby se seznámili s výrobou ginů značky Bombay Sapphire do hloubky. A my se teď s vámi můžeme podělit o své zážitky i fotografie. Samozřejmě zde nechyběl ani náš školitel a ambasador Martin Chvátal, který vás provede Laverstockem. Vše vám vysvětlí, popíše a bude k dispozici i pro vaše dotazy.

V rámci webináře se tak můžete těšit na poutavé vyprávění, spoustu fotografií a několik videí. Nebudou chybět ani dvě soutěžní otázky o láhve Bombay Sapphire a Star of Bombay. Dávejte tedy pozor, správné odpovědi zazní v průběhu přednášky. Pak už jen držíme palce, aby se na vás usmálo štěstí.

Pro všechny účastníky webináře jsme si v tomto díle připravili malé překvapení. Abychom vám dopřáli ještě lepší zážitek a umocnili ho i o chutě a vlastní zkušenost, rádi bychom vás pozvali na drink! Namícháme pro vás Gin & Tonic s modrou barvou v krásné balónové sklenici original Bombay. Čekat vás budeme na naší provozovně v Praze Karlín. Datum a čas vám upřesníme. Podle vytíženosti bude k dispozici několik termínů.

Budete se tak moci doptat na vše, co by vás ještě zajímalo nebo si jen společně v klidu popovídat a vychutnat drink Gin & Tonic. Pro všechny účastníky webináře je toto setkání i drink zcela zdarma. Zdarma je samozřejmě i samotný webinář.

GT

Pro registraci pište na vondrackova@g-w-s.cz a nechte nám na sebe kontakt v podobě vašeho e-mailu, jména a příjmení. Jakmile vám potvrdíme registraci, pošleme vám i pozvánku s odkazem na živý přenos.

Živé vysílání se uskuteční ve středu 27. 5., v 18:00.

 

Moc se na vás těšíme!

 

Záznam webináře