Aktuality Global Wines & Spirits

Dodání zboží a vánoční otevírací doba

Vánoce se kvapem blíží, objednávek na našem e-shopu přibývá a kurýři zaváží o sto šest. Připravili jsme si pro vás přehled, kdy můžete očekávat svou objednávku nebo kde a za jakých podmínek si ji můžete vyzvednout na našich prodejnách.

Bezpečně až k vám domů

Objednávky vám doručí kurýr bezpečně až k vašim dveřím. Doporučujeme ovšem objednat co nejdříve. Stále garantujeme doručení kurýrem v Praze do Vánoc. U pozdějších objednávek, především s dodáním mimo Prahu, se budeme snažit dodání stihnout, ale s ohledem na přetížení dopravy vám to nemůžeme zaručit.

Cena dopravného je zdarma pro objednávky nad 1500 Kč. U menších objednávek jsme dopravné ponížili na 79 Kč.

 

Osobní vyzvednutí na prodejně

Pokud nestíháte objednávku udělat, doporučujeme nákup nebo osobní odběr na našich prodejnách Praha, Brno. Nejen, že tak ulevíte přetíženým kurýrům, zároveň vám na prodejně odborně poradíme s výběrem té nejlepší láhve nebo nejvhodnějšího dárku. Skladem máme vše. Víno, rum, whiskey, portské a řadu dalších destilátů dárkových balení.

 

Otevírací doba na prodejnách

O svátcích máme sice zavřeno a čerpáme nové síly. Před Silvestrem Vám ale dáme možnost doplnit domácí zásoby a opět tu pro Vás budeme jak v Praze, tak v Brně. Začátkem roku pak na všech prodejnách proběhne inventura a 6. 1. už se na Vás budeme těšit v plné síle. Níže detail a otevírací doba pro Prahu a Brno.

oteviraci_doba

Přejeme Vám krásné a klidné prožití svátků vánočních. Spoustu zážitků a příjemných chvil strávených společně u dobrého jídla a pití.

Na zdraví!

Tým GWS