Aktuality Global Wines & Spirits

Dodání zboží a vánoční otevírací doba

Vánoce se kvapem blíží, objednávek na našem e-shopu přibývá a kurýři zaváží o sto šest. Připravili jsme si pro vás přehled, kdy můžete očekávat svou objednávku nebo kde a za jakých podmínek si ji můžete vyzvednout na našich prodejnách.

Termíny, které garantujeme do Vánoc

Objednávky se před Vánoci hromadí a vytíženost kurýrů a zásilkových služeb začíná být enormní. Proto každý rok doporučujeme, abyste zboží, které chcete mít do Vánoc, nakoupili co nejdříve. Níže si zkontrolujte termíny, u kterých jsme ještě schopni garantovat, že vám zásilka dorazí včas. Pozdější objednávky už zaručit nedokážeme a budou čistě v rukách kurýrních služeb.

Pokud chcete mít jistotu, že vám zboží dorazí do Vánoc, objednávejte nejpozději:

  • Dodání mimo Prahu: objednávejte do 15. 12. do 13:00
  • Dodání po Praze: objednávejte do 20. 12. do 13:00
  • Zásilkovna: objednávejte do 19. 12. do 13:00

 

Osobní vyzvednutí na prodejně

Pokud nestíháte objednávku udělat, doporučujeme nákup nebo osobní odběr na našich prodejnách v Praze, v Brně a v Ostravě Nejen, že tak ulevíte přetíženým kurýrům, zároveň vám na prodejně odborně poradíme s výběrem té nejlepší láhve nebo nejvhodnějšího dárku. Skladem máme vše. Víno, rum, whiskey, portské a řadu dalších destilátů dárkových balení.

 

Vánoční otevírací doba na prodejnách

O svátcích máme sice zavřeno a čerpáme nové síly. Před Silvestrem Vám ale dáme možnost doplnit domácí zásoby a opět tu pro Vás budeme jak v Praze, tak v Brně i Ostravě. Začátkem roku pak na všech prodejnách proběhne inventura a 4. 1. už se na Vás budeme těšit v plné síle. Níže detail a otevírací doba pro Prahu, Brno a Ostravu.

GWS-vanocni-oteviraci-doba

Přejeme Vám krásné a klidné prožití svátků vánočních. Spoustu zážitků a příjemných chvil strávených společně u dobrého jídla a pití.

Na zdraví!

Tým GWS