Aktuality Global Wines & Spirits

Tatratea degustace

Ochutnejte Tatratea! Bylinný likér ve 14 příchutích s různou intenzitou alkoholu. Celý říjen platí ve společnosti Global Wines & Spirits řada akčních nabídek na TATRATEA spojených s ochutnávkami a webináři. Poznejte legendu tatranských horských chat a kolib.

Ochutnávky na prodejnách

Před samotným nákupem máte možnost na každé naší prodejně ochutnat kteroukoli příchuť TATRATEA. Náš proškolený personál vám odborně poradí s výběrem a rád nalije degustační porci vzorků, o které budete mít zájem.

Ochutnávka na prodejně je zdarma. Náš personál vám nalije takovou míru, abyste dokázali rozpoznat vůni, chuť i to, jestli vám daná varianta TATRATEA vyhovuje nebo ne. Množství vzorků je pak jen na vás a domluvě se slečnou na prodejně, která vás ochutnávkou provede.

Všechny položky TATRATEA  jsou po celý říjen cenově zvýhodněné a k řadě z nich pro vás máme připravené dárečky, jako jsou trička a bandany.  

 

Akční cenové nabídky

 

 

Řízené degustace

Ochutnávkami na prodejnách to ale rozhodně nekončí. Svůj degustační zážitek z Tatratea můžete posunout ještě o několik úrovní výš s našimi řízenými degustacemi. Ty budou probíhat ve středu a ve čtvrtek na našich prodejnách v Praze Karlíně a v Brně. Každá degustace trvá zhruba 1,5 hodiny. Vzorků, které můžete ochutnat je celkem 14 plus jeden bonusový, který v České republice nelze zakoupit. Z vlastní zkušenosti ale víme, že ochutnat takové množství vzorků během 1,5 hodiny může být hodně náročné, proto jsme se rozhodli rozdělit celý počet do dvou dnů.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  • Počet účastníků na každé degustaci je omezen na 10 osob. Po celou dobu degustace bude zajištěn vysoký hygienický standard. Počínaje degustačním sklem, přes bezpečné prostředí až po antibakteriální gel, který je na degustacích volně dostupný.
  • V případě zrušení degustace z důvodu nízké účasti nebo nových vládních opatření vám budou vráceny peníze na účet nebo na kartu, kterou jste použili při placení vstupenky.

 

Ve středu ochutnáte dvojkovou řadu. Respektive všechny příchutě, které mají procento alkoholu zakončené dvojkou (22, 32, 42, 52, 62 a 72) + dvě novinky 35 + bonus.

IMG-5695

Dvojková řada pro středeční degustaci

 

Ve čtvrtek pro vás bude připravena sedmičková řada, což jsou zase příchutě, jejichž procento alkoholu končí sedmičkou (17, 27, 37, 47, 57, 67) + dvě novinky 35 + bonus.

IMG-5702

Sedmičková řada pro čtvrteční degustaci

 

Pokud se přihlásíte na obě degustace, tak novinky i s bonusem ochutnáte dvakrát, ale věříme, že to nikomu vadit nebude. Připravena pro vás bude i menší soutěž o zajímavou cenu a malý dárek pro každého účastníka kurzu

Degustací vás provede náš zkušený školitel a ambasador Martin Chvátal, kterého možná již znáte z našich webinářů nebo jiných alkoholových degustací. 

 

 

Vstupenky na degustace Tatratea

Vstupenky na degustace můžete zakoupit u nás na e-shopu za 300 Kč. Doporučujeme i jako dárek nebo zážitek s partnerem nebo přáteli.

Prodej vstupenek bude zahájen 1. 10. 2020

 

 7. 10., 18:00 - 19:30, Praha Karlín  – 6x Dvojková řada + 2x Tatratea 35

 8. 10., 18:00 - 19:30, Praha Karlín  – 6x Sedmičková řada + 2x Tatratea 35

 

14. 10., 17:00 - 18:30, BRNO – 6x Dvojková řada + 2x Tatratea 35

15. 10., 17:00 - 18:30, BRNO  6x Sedmičková řada + 2x Tatratea 35

 

 21. 10., 18:00 - 19:30, Praha Karlín  – 6x Dvojková řada + 2x Tatratea 35

 22. 10., 18:00 - 19:30, Praha Karlín  – 6x Sedmičková řada + 2x Tatratea 35

 

Vybrat a koupit vstupenku

 

 

Degustační sady Tatratea

Před degustací budete mít možnost si koupit degustační sadu se vzorky TATRATEA za speciální cenu.

Tatratea_Martin_Chvatal_srdce

degustační sada "srdce Tatratea"

Tatratea_Martin_Chvatal_02

"dvojková" degustační sada

Tatratea_Martin_Chvatal_07

"sedmičková" degustační sada

Těšíme se na vás!

Martin Chvátal - váš průvodce všemi degustacemi