Blog Global Wines & Spirits

Objevte novinky na e-shopu a vydejte se je ochutnat na prodejny GWS

S letošním devátým měsícem jsme udělali velký krok kupředu se zařazením nových značek vín i destilátů do naší nabídky, ale i s jednotlivými kousky, které i vám v nabídce chyběly. Děkujeme vám za podněty a doufáme, že si mezi lahodnými kousky vín, sektů, prosecca, či rumů najdete své favority. Přijměte naši pozvánku do prodejen, kde můžete vína ochutnat. Vrcholem měsíce budou i dvě neřízené degustace těch nejlepších novinek na prodejně GWS Karlín v Praze a GWS v Brně.

Kdy a kam dorazit na exkluzivní ochutnávky nových vín

Na obou neřízených degustacích vám představíme vína známých i méně známých značek, která prorazila svou elegancí a silou chuti do naší nabídky. Nebudou chybět španělská, moravská, francouzská, ale i italská vína. Vstupenka na obě akce je v ceně 300 Kč. Její hodnotu vám už tradičně vrátíme po skončení degustace formou slevy na nákup. Vstupenky zakoupíte na e-shopu, kde je k dispozici jen 30 míst na každou z akcí. Neváhejte a zamluvte si místo ještě dnes.

Degustace novinek v Praze Karlín

Kdy dorazit: 25. 9. 2019
Kdy se degustuje: 17:00-19:00
Kde se sejdeme: Global Wines & Spirits Karlín, Sokolovská 100/94
Vstupné: 300 Kč

Degustace novinek v Brně

Kdy dorazit: 26. 9. 2019
Kdy se degustuje: 16:00-18:00
Kde se sejdeme: Global Wines & Spirits Brno, Štefánikova 126/56
Vstupné: 300 Kč

Co budeme na exkluzivních degustacích ochutnávat

Prohlédněte si seznam degustovaných novinek, které si představíme během září na prodejně Karlín v Praze a v Brně.

Moravská vína

Italská vína

Francouzská vína

Španělská vína

Ochutnávky novinek na prodejnách po celé září

Po celé září budou na všech 7 prodejnách probíhat ochutnávky vín, které jsme nově zařadili do prodeje, a se kterými se setkáte i na exkluzivních degustacích. V jednom týdnu můžete ochutnat až 14 druhů vín. Každý týden budou totiž k dispozici na jedné prodejně vždy 2 různá nová vína. Za celý měsíc vám tedy představíme 56 vín. Na místě se nebojte obrátit na naše zkušené prodavačky s otázkami na charakteristiku jednotlivých kousků i na vhodnost jejich kombinace s jídlem. Při návštěvě se také zeptejte na nový katalog vín, který jsme pro vás připravili zcela zdarma. Katalog je možné objednat s bezplatnou dopravou až domů i z e-shopu. Je plný inspirace a elegantní prezentace vín i destilátů.

banner_novy_katalog_600x240px_07_2019_01

Rozpis ochutnávek na jednotlivých prodejnách

Vyhlédněte si svého favorita v rozpisu ochutnávek na aktuální týden u oblíbené prodejny a dorazte na návštěvu. Nebo si prohlédněte přehled všech aktuálních vín k ochutnávce na prodejnách v sekci prodejen.

Chci si prohlédnout, jakou novinku můžu ochutnat na nejbližší prodejně:

Značky zařazené nově do prodeje, které nepřehlédněte

Pokud se za námi do prodejen vydáte za poznáním více než 130 nových kousků lahví, nepřehlédněte i zbrusu nové značky, které jsme zařadili do nabídky. Jde o:

Prohlédnout všechny novinky na e-shopu