Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Lourensford Sauvignon Blanc

[lourensford soviňon blan]

100% (1)

 • Jde o odrůdově charakteristické víno s tóny tropického ovoce, chřestu, zelených fíků a angreštu.
 • Hrozny pocházejí z vinic vysázených na jižně orientovaných svazích ve výšce 200–300 metrů nad mořem. Hrozny se sbírají ručně v časných ranních hodinách, kvůli zachování jemné ovocnosti a svěžesti v hroznech
 • Po fermentaci 6 měsíců zrání v nerezových tancích
 • 85–90% Sauvignon Blanc, zbytek Nouvelle a Semillon

Lourensford Sauvignon Blanc

Původ

Vlastnosti

 • Složení: obsahuje siřičitany, neobsahuje jiné alergeny (mléko, vejce) i když je láhev označena starou verzí štítku (kde se tento údaj původně uváděl)

Popis vína

85% Sauvignon Blanc, 15% Semillon. Hrozny pocházejí z vinic vysázených na jižně orientovaných svazích ve výšce 200-300 metrů nad mořem. Hrozny se sbírají ručně v časných ranních hodinách, kvůli zachování jemné ovocnosti a svěžesti v hroznech. Víno má jasnou barvu se světle zeleným nádechem. Jde o odrůdově charakteristické víno s tóny tropického ovoce, chřestu, zelených fíků a angreštu. Víno pro radost či k salátům nebo s grilovaným kuřecím masem.

Lourensford Estate

Toto vinařství založil v roce 1700 Willem Adriaan van der Stel’s. Původně malá usedlost se během let rozrostla v prosperující vinařství, které se hrdě hlásí k evropské tradici výroby vína. Dnes se svými 500 hektary vinic patří mezi vůdčí producenty exkluzivních vín v jižní Africe.

Více o výrobci

Hodnocení a komentáře (1)

100%

Za každý komentář, který napíšete získáváte 10 Bobulí.
Bobule můžete využít na další nákupy! Hodnotit mohou přihlášení uživatelé.

 • Ověřený zákazník

  Jakub Černý , hodnocení: 100%

  10.11.2015

  Velmi příjemná chuť.

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit