Aktuality Global Wines & Spirits

Den otců

I muži mají své dny. Ne, nemyslíme ten film, ale to, že i muži/otcové mají svůj svátek, svůj slavnostní den. Den matek je podstatně známější, ale my na ty chlapy zapomenout nesmíme, ani nechceme. Slaví se vždy třetí neděli v červnu a letos to vychází na 19.6. Pojďte s námi vybrat nějaký ten dárek pro vašeho tatínka, manžela, partnera či kamaráda.

DosMaderas_People_Lifestyle37

Rumový festival

Vybírat můžete z akcí, které jsme pro vás připravili v rámci našeho Rumového festivalu, a že jich je spousta a jsou sakra zajímavé. Rumový festival probíhá celý měsíc červen. Máme tu pro vás nejen novinky, ale i balíčky s dárky.

BALÍČKY RUMOVÉHO FESTIVALU

Že váš chlapík není na rumy?

To jste tu také správně. Máme spoustu jiných dárkových balení nebo balíčků. Dále u nás najdete kromě rumů i whisky, koňaky, nádherná vína a Champagne, a spoustu dalších lahví, které stojí za to. Inspirovat se můžete v našich tipech.

VÝHODNÉ BALÍČKY

DÁREK PRO NĚJ

_dsc3590-original

Počkejte, že potřebujete něco supr, extra, prvotřídního?

Nakoukněte do našeho luxusního růžku zvaného Rarity. Právě pro vás jsme připravili sekci luxusních destilátů a vín, které vás okouzlí svou vybranou chutí a uchvátí opojnou vůní. Čekají tam na vás sběratelské kousky a limitované edice těch nejslavnějších vinařů a destilerií. 

RARITY

 

Nebo můžete zabrousit do našich delikates a vybrat si jednu z domácích paštik pro ty nejmlsnější jazýčky. Vyrábí je Vítek Kadrnka poctivým způsobem z těch nejlepších surovin.

Pořád jste si nevybrali?

Možná se vám v hlavě honí myšlenka, že přeci jenom by si raději vybral sám. Není tedy nic lepšího než ho obdarovat naší poukázkou. Máme je v různých hodnotách a v našem širokém sortimentu si zaručeně vybere.

Darkovy_poukaz_viuzalizace_03 (1)

Chlapi, také si myslíte, že se Den otců slaví málo?

Prolomte to s námi a pozvěte své kamarády na náš rumový degustační večer a oslavte tento den společně. Na výběr jsou 4 termíny. Počet míst je limitován, tak si pospěšte.

VIP_exklusivvni_degustace_rumy

Ani jeden termín nemůžete, ale degustační párty vás láká? Nevadí, neklesejte na mysli. Udělejte si ji doma, na zahradě, na terase, prostě tam, kde vám bude příjemně. Kupte si jeden z našich degustačních setů a užívejte si a oslavujte. Na zdraví!

DEGUSTAČNÍ SETY

 

Nakupujte na e-shopu nebo navštivte jednu z našich již 11 prodejen. Prodejny najdete v Praze, Brně a Ostravě.

Těšíme se na vás!