Aktuality Global Wines & Spirits

Máme tu červen a již pátým rokem je v Global Wines & Spirits červen měsícem rumů. Můžete se těšit na spoustu rumových novinek včetně zajímavých rumových balíčků. I letos jsme pro vás připravili řadu degustací a ochutnávkových možností. Objevte nové chutě, využijte akčních nabídek, nakupte na e-shopu, nebo se zastavte na našich prodejnách. Těšíme se na vás!

PROZKOUMAT BALÍČKY

 

NOVINKY

Ani letos náš tým nezahálel a vybral do našeho sortimentu spoustu novinek. V sekci rumů a třtinových destilátů tak najdete hned několik nových položek, které jsme za vás prochutnali a uznali, že v našem sortimentu nesmí chybět. A nejsou to jen nové lahve, ale také třeba velké lahve oblíbeného Dos Maderas. Věříme, že i vy si mezi nimi najdete svého favorita. Tady jsou naše tipy:

RUMOVÉ BALÍČKY

Rumový festival je po celý měsíc doprovázen řadou zajímavých balíčků. Připraveny jsou pro vás dárečky, jako jsou skleničky, miniatury, doutníky a další drobnosti. Sledujte náš e-shop a nenechte si nic ujít. Některé nabídky jsou limitovány.

CHCI VIDĚT VŠECHNY BALÍČKY

DEGUSTACE

Ochutnávky na prodejnách

Neprošvihněte unikátní příležitost, jak ochutnat desítky rumů, které pak můžete zakoupit. Na každé z našich prodejen máme připraveno přes 20 lahví, které můžete ochutnat. Proškolený personál vám pomůže s výběrem a rád nabídne degustační porci vzorků, o které budete mít zájem. Těšit se můžete například na: Dos Maderas 5+5, Remedy Elixir, Centenario 20 YO, Embargo Anejo Esplendido, Cane Island Venezuela, RatuLa Hechicera, La Progresiva, Hispanico, Bumbu, Blue Mauritius a mnoho dalších.

Degustační sady

Nemůžete ochutnat na prodejně, ale rádi byste stejně něco ochutnali, třeba v pohodlí a klidu domova? Zkuste degustační sady! Vyzkoušejte speciální Rumový kalendář GWS, kde můžete ochutnat hned 24 vzorků a navíc k němu dostanete 2 další menší lahve jako dárek. Nebo prozkoumejte duši nádherné Kostariky a značky Centenario. Staticky i Solera Systemem stařené rumy, to vám tato degustační sada nabídne. Rum bez přidaného cukru, přímo ze šťávy cukrové třtiny, tedy Agricole, staticky stařené, to je Depaz a jeho výběr 4 rumů. Pozvěte své kamarády, rodinu a poznávejte svět rumů.

MedinaFamily-DosMaderas3

Řízené degustace

Ochutnávkami na prodejnách nebo doma to ale nekončí. Můžete se s námi setkat i "na živo". Připravili jsme 4 degustační večery. Svůj rumový zážitek můžete posunout zase ještě o několik úrovní výš. Degustace budou probíhat na naší prodejně v Praze Karlín. Počet míst je omezen na 12 lidí v jeden termín. Degustaci povede náš zkušený školitel a ambasador Martin Chvátal, kterého možná již znáte z našich webinářů. Můžete si vybrat ze dvou typů degustací:

  • Klasická degustace
  • VIP degustace

PŘEHLED VŠECH VSTUPENEK

Klasická degustace

Na naší klasické degustaci ochutnáte celkem 8 vzorků, které jsme pro vás pečlivě sestavili tak, abyste dokázali poznat styl rumu, který vám sedí nejlépe. Pomůžeme vám tak s výběrem rumu, který budete pít rádi a s chutí. Chuť je totiž u každého trochu jiná a postupně se vyvíjí. Co chutná jednomu, nemusí chutnat druhému. A co vám chutnalo loni, tak letos už možná bude chtít posunout někam jinam. Klasická degustace je vhodná pro každého, kdo si chce srovnat chutě a poznat různé styly rumu - od suchých dřevitých tónů, přes šťavnaté ovoce nebo jemné tóny vanilky a mandlí.

Dos Maderas Seleccion
Centenario 18 YO
Remedy Spiced
Ratu 8
Ö Dark Rum
Depaz VSOP
El Pasador Grande Reserva
Eminente 7 YO

Degustace se konají :

21. 6. od 18:00 na prodejně v Karlíně

28. 6. od 18:00 na prodejně v Karlíně

Cena klasické degustace je 450 Kč. Doporučujeme i jako dárek nebo zážitek s partnerem nebo přáteli.

VIP degustace

Pro fajnšmekry jsme si potom připravili VIP degustaci skutečně prémiových rumů vyšší cenové kategorie. Jedná se o exklusivní výběr těch nejprestižnějších rumů v našem portfoliu, včetně kousků, které se vyrábějí jen v limitovaném množství. Vy si tuto degustaci můžete užít společně s námi, s výkladem Martina Chvátala, a to v prostorách prodejny Praha Karlín.

Celkem se můžete těšit na 8 degustačních vzorků, z nichž každý má své jedinečné kouzlo a důvod, proč se dostal do naší kategorie VIP. Nebudeme tedy porovnávat jednotlivé lahve mezi sebou, ale společně s vámi ochutnáme ty nejlepší rumy, kterými se jednotlivé značky chlubí a na trh pouští jen jejich omezené množství .

Royal Cane New Yarmouth 1994
Dos Maderas Luxus 
Centenario 30 YO
Centenario Real 
Depaz XO Cuvee Prestige
Depaz Single cask 2003
A.H. Riise Non Plus Ultra Black
Sister Isles 15YO

Degustace se konají:

23. 6. od 18:00 na prodejně v Karlíně

30. 6. od 18:00 na prodejně v Karlíně

I zde je omezený počet míst na 12 a vypsané pouhé dva termíny. Proto s nákupem neotálejte příliš dlouho, ať už chcete na degustaci dorazit sami, s přáteli, nebo ji věnovat jako dárek milovníkovi rumu, kterého chcete potěšit. Cena vstupenky na VIP degustaci je 1.500 Kč

Musíme vás ovšem varovat. Riziko, že se do těchto rumů zamilujete, je vysoké!

Těšíme se na vás!

Martin_Chvatal_Centenario30_rum