Kadrnka Legends, limitovaná edice + dárek

Do oblíbených

100% (1)

  • Nová edice vinařství Kadrnka, 6 x 0,75l : vína z posledního plnění ročníku 2020, z 11.11.2021, všechna suchá. Degustační bedýnka nových vín, které šly do prodeje a už nedají koupit (Veltlínské zelené Liščí vrch a Ryzlink vlašský Liščí vrch). Vína jsou z těchto tratí: Ryzlink vlašský, kabinet, Slunný vrch/Veltlínské zelené, kabinet, Liščí vrch/Ryzlink vlašský, pozdní sběr, Liščí vrch/Ryzlink rýnský, pozdní sběr, Liščí vrch/Ryzlink rýnský, pozdní sběr, Valtická/Chardonnay, pozdní sběr, Liščí vrch.
  • Proč Legends? Co říká Jindra Kadrnka: "Podstatou edice je hudba, která nás provází v traktoře, ve sklepě a při posledních 3 limitkách. Každé víno má svou legendu - píseň, v jejímž duchu se nese. Například Ryzlink rýnský, Valtická a Ozzy - je to loučení s touto tratí po 6 letech, Ryzlink už bude z tratí Ořechová hora, Liščí vrch a Staré". V bedýnce získáváte dárek, tričko.
  • 2020

2 119 Kč

471 Kč/l

Zobrazit dostupnost v 12 prodejnách

Rezervovat

Kód produktu: 95219

Nákupem získáte 200 bobulí.

Kadrnka Legends, limitovaná edice + dárek

Popis

Výrobce: Vinařství Jindřich Kadrnka
Vinařská oblast: Moravská a česká vína » Mikulovská

Nová edice vinařství Kadrnka, 6 x 0,75l : vína z posledního plnění ročníku 2020, z 11.11.2021, všechna suchá. Degustační bedýnka nových vín, které šly do prodeje a už nedají koupit (Veltlínské zelené Liščí vrch a Ryzlink vlašský Liščí vrch). Vína jsou z těchto tratí: Ryzlink vlašský, kabinet, Slunný vrch/Veltlínské zelené, kabinet, Liščí vrch/Ryzlink vlašský, pozdní sběr, Liščí vrch/Ryzlink rýnský, pozdní sběr, Liščí vrch/Ryzlink rýnský, pozdní sběr, Valtická/Chardonnay, pozdní sběr, Liščí vrch. Proč Legends? Co říká Jindra Kadrnka: "Podstatou edice je hudba, která nás provází v traktoře, ve sklepě a při posledních 3 limitkách. Každé víno má svou legendu - píseň, v jejímž duchu se nese. Například Ryzlink rýnský, Valtická a Ozzy - je to loučení s touto tratí po 6 letech, Ryzlink už bude z tratí Ořechová hora, Liščí vrch a Staré".

Vlastnosti

Objem: 4,50 L
Druh vína: Bílé víno
Konzumace: ihned
Ročník: 2020
Složení: obsahuje siřičitany

Hodnocení a komentáře (1)

100%

Za každý komentář, který napíšete získáváte 10 Bobulí.
Bobule můžete využít na další nákupy! Hodnotit mohou přihlášení uživatelé.
Ověřený zákazník - zveřejněná recenze pochází od spotřebitele, který zboží skutečně zakoupil, zákazníkovi posíláme speciální formulář.
Neověřený zákazník - nezajišťujeme, že zveřejněná recenze pochází od spotřebitele, který produkt skutečně zakoupil.

  • Ověřený zákazník

    Jiří Kutlvašr , hodnocení: 100%

    03.03.2023

    víno, design - prostě skvělé

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Vinařství Jindřich Kadrnka

Rodinné vinařství Kadrnka se nachází ve vinařské obci Březí u Mikulova v blízkosti slavné Pálavy a Dunajovských vrchů. Vinohradnictví a výrobě vína se rodina věnuje již řadu let. Jindřich se svou rodinou jsou již čtvrtou generací, která ve vinařství pokračuje.

Více o výrobci

Ochutnejte další produkty od výrobce

Všechny produkty

Mohlo by se vám také líbit