Paštiky Vít Kadrnka

Vít Kadrnka použil vše, co se naučil ve své několikaleté gastronomické praxi a dal vzniknout svému projektu Spectacular. Zlatým hřebem jsou jeho domácí paštiky, které s láskou připravuje společně se svou manželkou Míšou. Nám je velkou ctí vám je teď představit. Ochutnejte, nebudete litovat!

Domácí paštiky od Vítka Kadrnky ze Březí

Kvalita a chuť jsou pro Vítka Kadrnku vždy na prvním místě. Společně se svou rodinou vytváří domácí paštiky z poctivých surovin, poctivým způsobem. Kombinuje chutě tak, že osloví i ty nejmlsnější jazýčky. Do svých paštik navíc přidává i kapku vína nebo špiritusu.

vit_kadrnka_pastiky_mantelka_misa

Vítek Kadrnka s manželkou Míšou

 


Bohatý výběr chutí

Sešli jsme se jako odborná porota specialistů v Global Wines & Spirits a měli jsme tu milou povinnost ochutnat všechny kombinace, které pan Kadrnka vyrábí. Dělali jsme si poznámky, přidělovali body a nakonec jsme vybrali to, co našim jazýčkům chutnalo nejvíce. Teď dáváme ochutnat i vám. A když vám bude chutnat moc, což doufáme, budeme přidávat další.

Ochutnat všechny paštiky Vítka Kadrnky


Vítkovy paštiky + Jindrova vína = ♥

Pokud se vám zdá příjmení Kadrnka povědomé, tak se nepletete. V našem portfoliu najdete i Vítkova bratra Jindřicha Kadrnku, který vyrábí úžasná moravská vína. Zkrátka bratři, jak se patří. Jako důkaz, že tato kombinace funguje na jedničku si pro vás náš someliér Dan Grégr připravil párování paštik od Vítka s víny od Jindry. 

Vítkovy paštiky

Jindrova vína

Kachní paštika s pomeranči Rulandské bílé, výběr z hroznů, Březí, Liščí vrch
Paštika z kuřecích jater s višněmi a mandlemi Pálava, pozdní sběr, Březí, Ořechová hora, polosuché
Paštika s bažantím masem a pistáciemi Ryzlink vlašský, pozdní sběr, Březí, Ořechová hora
Paštika s králičím masem a portskýcm vínem Ryzlink vlašský "Barrel"
Paštika z hovězích líček na černém pivě a kořenovce Merlot, Březí, Ořechová hora
Paštika s hovězím masem a zeleným pepřem

Merlot, Březí, Ořechová hora

Paštika se srnčím masem a vlašskými ořechy Jindřich IV. Ryzlink rýnský, pozdní sběr, Dobré pole, Staré

A aby toho nebylo málo, máme pro vás aktuálně připravený i speciální velikonoční balíček vín, ke kterému doporučujeme Paštiku se srnčím masem a vlašskými ořechy

 

vitek_kadrnka_pastiky

Věříme, že vám paštiky budou chutnat, a že se díky Vítkovi a Jindrovi přenesete na chvíli na Moravu. Tam, kde s poctivou prací vše chutná ještě lépe a svět je s dobrým jídlem a lahvinkou vína hned veselejší.