Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Caliterra Cenit

[kalitera cenyt]

100% (2)

 • Příjemná, plná a komplexní vůně s náznaky černého pepře, borůvek a černého rybízu. Chuť je elegantní, ovocně sladká a harmonická s výraznými tóny zralých švestek, černých třešní a sladkého koření, zejména vanilky
 • Vlajková loď vinařství Caliterra
 • 18 měsíců v nových dubových sudech
 • 57% Cabernet Sauvignon, 23% Malbec a 20% Petit Verdot

Caliterra Cenit

The Wine Enthusiast 90 bodů bodů

Ocenění

Nabízíme špičková světová i domácí vína. Potvrzuje to množství vín oceněných nejen odborníky z celého světa, ale i našimi zákazníky.

Původ

Vlastnosti

 • Složení: obsahuje siřičitany, neobsahuje jiné alergeny (mléko, vejce) i když je láhev označena starou verzí štítku (kde se tento údaj původně uváděl)

Popis vína

Vlajková loď vinařství Caliterra. Směs odrůd složená z 53% Cabernet Sauvignon, 23% Malbec a 20% Petit Verdot. Víno zrálo 18 měsíců v nových dubových sudech. Tmavá až fialová barva s černými odlesky. Příjemná, plná a komplexní vůně s náznaky černého pepře, borůvek a černého rybízu. Chuť je elegantní, ovocně sladká a harmonická s výraznými tóny zralých švestek, černých třešní a sladkého koření, zejména vanilky.

Caliterra

V této značce se vzájemně doplňuje moderní novátorství vín z Nového světa s jedinečným ovocným tradičním základem, jaké lze najít jen v Chile.

Více o výrobci

Hodnocení a komentáře (2)

100%

Za každý komentář, který napíšete získáváte 10 Bobulí.
Bobule můžete využít na další nákupy! Hodnotit mohou přihlášení uživatelé.

 • Ověřený zákazník

  Jaroslav Bimka , hodnocení: 100%

  07.04.2015

  Velké víno. Zkusil jsem jej poprvé a hned zařazuji do mých nejlepších.
 • Ověřený zákazník

  Jan Štefan , hodnocení: 100%

  22.07.2011

  Nádherné víno! Byl jsem zvědavý, jak bude chutnat vlajková loď vinařství, které jsem měl "ocejchováno" na spíše nižší třídu vín. A bylo to obrovské překvapení!!! Rozhodně jsem musel přehodnotit názor na toto vinařství a zkusím i jejich "střední" třídu vín. Tohle víno je skvost, zařadil jsem ho mezi svůj TOP 20!!!

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit