Aktuality Global Wines & Spirits

Webinář irské whiskey

Nový díl webináře od Global Wines & Spirits je opět tady! Po kratší odmlce vás opět provede náš zkušený ambassador a školitel, Martin Chvátal. Tentokrát jsme si pro vás nachystali novinky ze světa irských whiskey. Registrujte se a získejte zdarma přístup na přednášku spojenou s degustací značek The Irishman a Writers´ Tears.

Co je to webinář


Možná jste se už nějakých našich webinářů zúčastnili dříve, a tak přesně víte, na co se můžete těšit. Pokud je však pro vás tento formát nový, tak vám rádi vysvětlíme, jak náš webinář funguje.

Webinář je naše online přednáška spojená s řízenou degustací. Po jednoduché registraci pomocí formuláře níže vám pošleme odkaz na živé vysílání, které proběhne ve středu 28. 4. 2021, od 18:00. Do té doby je důležité, abyste si zajistili svou degustační sadu, díky které s námi během přednášky ochutnáte irské whiskey. Sadu si můžete vyzvednout na jakékoliv naší prodejně nebo si ji objednat online až k sobě domů. Pak už jen stačí se v danou chvíli připojit, mít před sebou svoje vzorečky, skleničku na whiskey a vodu a můžeme začít!

K vysílání používáme platformu Clickmeeting, která nám umožňuje sdílet s vámi prezentaci i video, aniž bychom vás rušili nutností kamery nebo mikrofonu. Obojí máte po celou dobu vypnuté a komunikujete s námi prostřednictví chatu, který vám dává prostor na vaše dotazy i komentáře. Tradičně je připravena i soutěž o řadu zajímavých cen. Vyplatí se tak dávat pozor a být stále ve střehu :)

Samotným webinářem vás provede náš školitel a ambassador, Martin Chvátal, který vám vysvětlí výrobu whiskey, krátce popovídá o její historii a pak s vámi všechny vzorky prochutná a navede vás na typické vůně a chutě každého vzorečku. Čeká nás tak krásný irský večer s prémiovou whiskey The Irishman a Writers´ Tears.

 

Zaregistrovat se

 

 

Degustační sada

WALSH_degustacni_sada_foto_1

 

Koupit degustační sadu

 

Degustační sada obsahuje 3 druhy irské whiskey Writers´Tears a 2 druhy The Irishman. Novinkou jsou degustační kartičky, které vám pomohou objevit veškeré vůně a chutě a udělají vaši degustaci ještě zajímavějším zážitkem.

 

Degustační sada obsahuje následují whiskey:

Founders Reserve (Opt05)

Irishman Founders Reserve


The Irishman Founder’s Reserve je originální blend vytvořený zakladatelem značky Bernardem Walshem a zosobňuje nový pohled na tradiční irskou pot still whiskey. Jedná se o kombinaci dvou stylů - Single Malt a Single Pot Still. Výsledkem je chuťové mnohem bohatší a vrstevnatější whiskey. Founder’s Reserve je třikrát destilovaná a zraje v sudech po bourbonu.

 

Single Malt (Opt05)​​

Irishman Single Malt


The Irishman Single Malt je opravdu výjimečná, cenami ověnčená, single malt whiskey. Jedná se o klasickou irskou sladovou whiskey, třikrát destilovanou a zrající v sudech po bourbonu a sherry. Každá šarže je omezena maximálně na 6000 lahví.

 

Copper_Pot_box

Writers Tears Copper Pot


Writers ’Tears je jedinečná tradiční irská pot still whiskey, mezi jejíž atributy patří, že je třikrát destilovaná a non-peated („nenakouřená“). Zrála v dubových sudech po bourbonu.

 

Double_Oak_box​​

Writers Tears Double Oak


Exkluzivní třikrát destilovaný blend irské Single Malt whiskey a Single Pot Still whiskey, který zraje ve dvou druzích sudů: v sudech z amerického bílého dubu po bourbonu a ve francouzských dubových sudech po koňaku. Není filtrovaná za studena.

 

A jako poslední ochutnáte  i Writers Tears Cask Strength – limitovanou whiskey pro rok 2020, nechanou v sudové síle 54,5% obj. alk., které bylo vyrobeno pouze 1500 lahví.

 

Cask_Strength_box3

Writers Tears Cask Strength


Writers 'Tears Cask Strength je lahvována při 54,5% obj. alk. a je nejunikátnější irskou Cask Strength Whiskey. Jedná se o směs Single Pot Still whiskey a Single Malt whiskey, která byla třikrát destilovaná a poté zrála v dubových sudech po bourbonu.

 

 

Díky našemu webináři tak dostanete zcela unikátní vstupenku do světa irských whiskey a uděláte si obrázek o tom, co vám chutná nejvíce. Výběr velké láhve ať už pro vás nebo pro někoho jako dárek, pak bude brnkačka. Jen hrozí riziko, že vám irské whiskey zachutnají natolik, že je budete chtít objevovat znovu a znovu. Sami totiž máme vyzkoušeno, že při každé příležitosti chutná i ta samá láhev malinko jinak. Je však dobré mít své oblíbené kousky vždy po ruce, abyste při každé příležitosti měli kam sáhnout a věděli, že s tímto výběrem se nespletete.

 Už se na vás těší váš průvodce světem destilátů, Martin Chvátal.

5759

Registrace na webinář irské whiskey

V rámci objednávky katalogu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.