Irská whiskey zcela výjimečné kvality. Royal Oak Distillery je domovem pro vysoce oceňované prémiové a super-prémiové whiskey značek Writers' Tears a The Irishman. Tyto whiskey jsou novinkou v našem portfoliu, plné vůní a chutí a rozhodně doporučujeme je vyzkoušet.

Walsh Whiskey Distillery byla založena v roce 1999 manželi Bernardem a Rosemary Walsh. Od té doby vybudovali velmi úspěšnou rodinnou palírnu zaměřující se na výrobu superprémiových whiskey, které sbírají ocenění na nejprestižnějších soutěžích po celém světě. The Irishman Irish Wiskey byla uvedena na trh v roce 2007, Writers' Tears Irish Whiskey v roce 2009. Cílem obou značek je skloubit tradiční recepty z 19. století - irské zlaté éry destilace whiskey – se současnými požadavky na kvalitu a chuťový profil. Produkce palírny roste každý rok o desítky procent, což ukazuje na neutuchající poptávku po pravé, tradičně vyráběné, irské whiskey. The Irishman se vyváží do 45 zemí včetně Kanady, Ruska, Japonska a Tchaj-wanu.

Royal Oak Distillery se nachází na venkovském statku z 18. století v Royal Oak v hrabství Carlow, asi 100 kilometrů jižně od Dublinu. Po mnoha letech, kdy Bernard a Rosemery hledali to správné místo, věděli ihned, že Royal Oak je tím pravým. Zasazený hluboko v srdci země, kde hojně roste ječmen, Royal Oak je ideálním místem pro výrobu výjimečně kvalitní whiskey, kterou si její fanoušci vychutnávají po celém světě.

„Royal Oak je název naší malé místní vesnice, kde máme štěstí, že úzce spolupracujeme s farmáři, řemeslníky a sousedy, kteří jsou srdcem naší komunity. Doufáme, že všichni budou mít prospěch z vytvořených pracovních míst i mnoha návštěvníků, kteří v nadcházejících letech přijdou.“ říká Rosemary Walsh

IMG_0025

Produkty Walsh Whiskey