Aktuality Global Wines & Spirits

Vyhrajte zájezd do Casa Eminente v Paříži

Vyhrajte výlet do Casa Eminente, sídla kubánského rumu Eminente v srdci Paříže. Skrývá se za nenápadnými dřevěnými vraty, která návštěvníka přenesou do temperamentního světa největšího karibského ostrova, kterému místní kvůli jeho tvaru s oblibou říkají „Is la del Cocodrilo“, krokodýlí ostrov.

Zapojte se do soutěže

 

Casa Eminente

Ještě před vstupem do vnitřních prostor vás obklopí divoké rostliny a budete moci obdivovat díla kubánských umělců elegantně zapadající mezi pro Kubu typický vintage nábytek.

Casa Eminente - Canopy 4

 

Gastronomie

Vaše chuťové pohárky již ve dveřích rozvibrují kořeněné vůně a aromata linoucí se z kuchyně místní restaurace. V Casa Eminente je gastronomie na prvním místě. Vystřídají se zde postupně tři nejlepší pařížští šéfkuchaři, aby zde otiskli své jedinečné pojetí kubánských klasických pokrmů, vycházející z důkladného prozkoumání kubánské historie a kultury.

Prožijte s námi jedinečný zážitek, při kterém se typické role kuchaře a hosta téměř obrátí. V duchu kubánského rodinného vaření a sdílení jídel se budete moci zapojit např. k podávání omáčky nebo pomyslné třešničky na dortu, celého menu, což umocní váš celkový kulinářský zážitek.

Casa Eminente - food 2

 

Zážitek na baru

Pojďte s námi prozkoumat bar skrývající se za zdmi Casa Eminente. Jeho design čerpá ze syrové atmosféry Kuby. Dřevo se tu doplňuje se sklem a mramorem, který prostoru dodává více elegance, která je tak typická i pro rum Eminente samotný. Budete si ho zde moci vychutnat buď čistý nebo v podobě originálních míchaných drinků, připravených těmi nejlepšími světovými barmany. Prověřte si také své degustační schopnosti a znalosti ve speciální Eminente masterclass.

Za barový pult se každý měsíc postaví nový hlavní mixolog, který popustí uzdu své fantazii, aby odhalil všechna smyslová zákoutí, která rum Eminente nabízí. Každý z předních světových barmanů doplní stálou nabídku drinků třemi inovativní koktejly, které budou v nabídce pouze po dobu jeho působení v Casa Eminente. V červenci tak budete moci ochutnat i jedinečné koktejlové menu pod záštitou českého barmana Daniela Prokeše, který stojí v čele týmu mixologů v hotelu Andaz Prague.

b4d1c69f-f35c-461a-9302-1ff75b25d133

 

 

Ubytování v Casa Eminente

Casa Eminente kromě toho disponuje čtyřmi pokoji, každý ztvárňující tvář Kuby pohledem jiného designéra. Do těchto pokojů se běžný smrtelník nedostane. Přespat v nich může pouze hrstka vyvolených, včetně vás, pokud se zapojíte do soutěže s Global Wines & Spirits a podaří se vám vyhrát.

Casa Eminente - Galeria room 3

 

Program pro výherce zájezdu

Dvoudenní výlet pro dvě osoby se uskuteční ve dnech 11. a 12. května 2023 a program bude následující:

 

Čtvrtek 11. 5. 2023:

Přílet do Paříže

16.30 – Check-in v Casa Eminente

17.00 – Volný program / bazén

19.00 – Prohlídka Casa Eminente

19.30 – Aperitivy s tapas v baru Casa Eminente

21.00 – Zážitková večeře v kubánském stylu

22:00 – Casa Eminente bar – volná zábava

Přenocování v Casa Eminente

 

Pátek 12. 5. 2023:

8.30 – 10.30 – Snídaně v Casa Eminente

11.00 – Check-out a volný program v Paříži

18.00 – Odlet zpět do Prahy

EMI_0500-EDITS

 

Jak se zapojit do soutěže

  1. Kupte lahev kubánského rumu Eminente na e-shopu nebo prodejnách Global Wines & Spirits
  2. Vyplňte číslo účtenky nebo faktury a další údaje do soutěžního formuláře
  3. Zodpovězte soutěžní otázku a formulář odešlete
  4. A při troše štěstí je výhra Vaše!

Soutěž probíhá od 13. 3. 2023 do 11. 4. 2023.

Casa Eminente - El Cafecito Eminente

 

Soutěžní otázka

Kolik lahví rumu Eminente Reserva 7YO 0,7l se v České republice prodalo v roce 2022?

 

 

Zapojte se do soutěže a zažijte toto jedinečné místo spojující umění, gastronomii a kubánskou rumovou kulturu. Je to jedinečná šance. Casa Eminente je otevřeno jen po omezenou dobu – od února do července 2023. Potom zmizí tak rychle, jak se objevilo.

 

Zapojte se do soutěže