Blog Global Wines & Spirits

Nový vzhled, původní příběhy: Moravíno představuje nové etikety

Valtické vinařství Moravíno přichází s novým šatem pro svá vína, které nám tak vypráví příběhy o svém původu a terroiru.

Vína Moravíno

 

Moravínosídlící ve Valticích, již dlouho spojuje svou historii s excelencí ve vinařství. Jeho výjimečnost spočívá nejen v krajině, ale i ve spojení Lednicko-Valtického areálu se sousedním Dolním Rakouskem. Vinařství se vyznačuje odpovědným přístupem ke kvalitě, což se odráží v oceněních jako titul Champion na prestižních výstavách.

DSC_6211

Moravíno spravuje 34 hektarů vlastních vinic a každoročně vinařství rozšiřuje o nové vinice.

Vinice, jako jsou Kačisdorfské pole, Jižní svahy a Knížecí vyhlídka, poskytují hroznům bohaté aroma a harmonii, díky nimž získávají vína svůj unikátní charakter.

Vinařství se nyní rozhodlo změnit vzhled etiket. Ty nyní představují postavy a příběhy spojené s historií Lednicko-valtického areálu, který je zařazen do seznamu UNESCO. Tato změna není pouze kosmetická, ale reflektuje hlubší propojení s vinařskými tratěmi a závazek vyrábět víno výhradně z vlastních vinic.

Poznejte příběhy viničních tratí skrze nové etikety

Moravíno - nové etikety

Na nových etiketách se objevují postavy spojené s historií, což nám otevírá cestu k poznání původu a odkazu těchto pozoruhodných míst. Moravíno tak posouvá svůj příběh o víně směrem k hlubšímu porozumění terroiru a jeho vlivu na každou láhev, která opouští jejich sklepy.

„Klademe důraz na viniční tratě a vyrábíme víno pouze z vlastních vinic.“

Moravíno s novým vzhledem etiket nabízí nejen vína, ale i příběhy, které oživují každou láhev a posouvají nás k objevování skrytých pokladů v každém doušku. 

Máte tak jedinečnou šanci seznámit se s historií viničních tratí Moravína, jako jsou například trať pod ikonickým mikulovským Svatým kopečkem, Knížecí vyhlídka anebo Kačisdorfské pole, které se nachází nedaleko loveckého zámečku knížete z Lichtenštejna. 

Začněte svou objevnou cestu těchto unikátních příběhů s Moravínem a jejich novými etiketami.

Vína Moravíno