Blog Global Wines & Spirits

Rumový festival 2023

Rumový festival 2023 je tady! Již pošesté je červen v Global Wines & Spirits měsícem rumů. Těšit se můžete na bohatý výběr akčních rumových balíčků, ochutnávky na prodejnách, degustační balíčky či řízené degustace! Využijte lákavých slev na našem e-shopu anebo se zastavte na našich prodejnách, kde je pro vás připravená pestrá ochutnávka toho nejlepšího, co Rum Festival 2023 přináší.

Akční balíčky

Nebyl by to Rumový festival Global Wines & Spirits bez akčních balíčků vybraných rumů. Letos se můžete těšit na balíčky s ikonickými sklenicemi, miniaturami vašich oblíbených rumů a mnoho dalšího. Malou ochutnávku si můžete prohlédnout tady, ostatní balíčky najdete na tomto odkaze. 

10740

El Pasador de Oro XO + dárek


K nákupu prémiového guatemalského rumu El Pasador De Oro XO 0,7l dostanete dárek navíc - 0,2l lahev vyšší řady rumu El Pasador De Oro Gran Reserva.

GW_balicky_RUMfest_2023_01

Depaz Les Millésimes 2010 + sklenice


K nákupu letošní novinky, limitované edice Depaz Les Millésimes 2010, dostanede sadu 6 skleniček zdarma. 

GW_balicky_RUMfest_2023_Ratu-+-sada-4-sklenic

Ratu 8 YO Signature Blend + dárek


K nákupu jedinečného rumového likéru Ratu 8 Years Old 0,7l dostanete sadu 4 kvalitních degustačních sklenic na rum v hodnotě 300 Kč zdarma jako dárek.

Dos_Maderas_soudek_GW_balicky_RUMfest_Dos-Maderas-+-soudek

Dos Maderas + soudek


Při nákupu Dos Maderas 5+5, Seleccion a Luxus dostanete originální soudek Dos Maderas 4L v hodnotě 3000 Kč.

 

Všechny akční balíčky

Ochutnávky na prodejnách 

Na každé z našich 12 prodejen v Praze, Brně, Ostravě a Zlíně se můžete po celý měsíc těšit na ochutnávky více jak 20 druhů rumů, které pak můžete nakoupit ve výhodných balíčcích.

Náš proškolený personál vám pomůže s výběrem a rád naleje degustační porci vzorků, o které budete mít zájem. 

degustace na prodejnách gw

Doporučujeme ochutnat

Kdo neochutná, nepochopí, a proto vám určitě doporučujeme ochutnat osmiletý rumový likér Ratu Signature Blend, který pochází z Fiji. Zrál v dubových sudech po bourbonu a byl filtrován skrze kokosové skořápky. V chuti ucítíme tóny moka zrn, které byly finálně přidány k dotvoření celkového aroma. Tato jedinečná chuťová harmonie kávy a kokosu s delikátním aroma pomeranče a tmavé čokolády pak utváří celkový jedinečný chuťový zážitek.

V roce 2022 dokonce získal dvojitou zlatou medajli v světovém žebříčku World Spirits Competition. K dispozici pro ochutnání bude ve všech našich prodejnách. 

ratu 2 images blog post

Řízené degustace

Abychom váš rumový zážitek posunuli ještě o něco výše, také letos se můžete těšit na řízené degustace na naší prodejně v Karlíně pod odborným vedením našeho ambasadora Martina Chvátala.

Vybrat si můžete ze dvou variant degustací - té klasické anebo VIP.  Každá z degustací bude ve dvou termínech, s maximální kapacitou 15 osob. 

Klasická degustace

Na naší klasické degustaci ochutnáte celkem 8 vzorků, které jsme pro vás pečlivě sestavili tak, abyste dokázali poznat styl rumu, který vám sedí nejlépe. Pomůžeme vám tak s výběrem rumu, který budete pít rádi a s chutí. Chuť je totiž u každého trochu jiná a postupně se vyvíjí. Co chutná jednomu, nemusí chutnat druhému. Klasická degustace je vhodná pro každého, kdo si chce srovnat chutě a poznat různé styly rumu - od suchých dřevitých tónů, přes šťavnaté ovoce nebo jemné tóny vanilky a mandlí.

Vstupenky na tyto degustace můžete zakoupit u nás na e-shopu. Cena klasické degustace je 600 Kč. Doporučujeme i jako dárek nebo zážitek s partnerem nebo přáteli.

Vybírat můžete z těchto termínů - středa 21. 6. a 28. 6. vždy od 18:00

Těšit se můžete na tento skvělý výběr rumů: 

Vstupenky

VIP degustace

Pro opravdové milovníky rumů jsme připravili VIP degustaci skutečně prémiových rumů vyšší cenové kategorie. Jedná se o exklusivní výběr těch nejprestižnějších rumů v našem portfoliu, včetně kousků, které se vyrábějí jen v limitovaném množství. Vy si tuto degustaci můžete užít společně s námi, s výkladem Martina Chvátala, a to v prostorách prodejny Praha Karlín. 

Celkem se můžete těšit na 8 degustačních vzorků, z nichž každý má své jedinečné kouzlo a důvod, proč se dostal do naší kategorie VIP. Společně s vámi ochutnáme ty nejlepší rumy, kterými se jednotlivé značky chlubí, a na trh pouští jen jejich omezené množství.

I zde je omezený počet míst na 15 a vypsané pouhé dva termíny. Proto s nákupem neotálejte příliš dlouho, ať už chcete na degustaci dorazit sami, s přáteli, nebo ji věnovat jako dárek milovníkovi rumu, kterého chcete potěšit. Cena vstupenky na VIP degustaci je 1.500 Kč

Vybírat můžete z těchto termínů - ve čtvrtek 22. 6. a 29. 6. vždy od 18:00

V rámci VIP degustace jsme si pro vás připravili tyto skvělé rumy:

Vstupenky

Degustační sady

Mysleli jsme také na ty, pro které mohou být naše prodejny daleko. Stejně jako loni, také letos jsme pro vás připravili hned několik degustačních sad s miniaturami. Vyzkoušejte například rumový degustační set Global Wines, díky kterému můžete ochutnat hned 24 různých rumů. Nebo prozkoumejte duši nádherné Kostariky se značkouy Centenario. Těšit se můžete také na degustační balíčky od značky Dos Maderas

Všechny degustační balíčky

 

Degustační párty sada od Global Wines & Spirits

Kalendar_detail_GW_balicky_RUMfest_2023_kalendar

Užijte si degustaci z pohodlí domova s vašimi přáteli. V rámci oslav Rumového Festivalu 2023 jsme pro vás připravili speciální akci na degustační sadu Global Wines & Spirits, ve které najdete unikátní výběr 24 miniatur špičkových rumů za akční cenu 1999 Kč.

Součástí je degustační sklenička a degustační list pro hodnocení každého vzorku. Na boku krabičky najdete QR kód s odkazem na každý z rumů. Zde se dozvíte, čím je rum zajímavý a jedinečný. Všechny rumy máme skladem, po ochutnání si je u nás můžete ihned objednat v akčních balíčcích. 

V kalendáři si vychutnáte rumy těchto značek: Dos Maderas, Centenario, El Pasador, Embargo, Depaz, Remedy, Cane Island, Ron Alegro, Mama Quilla, Coro Coro a Ö Dark Rum.

Degustační party sada 

8574