Rumový kalendář

Prozkoumejte jaké poklady skrývá náš adventní kalendář

Rumový kalendář GWS, 24 x 40 ml

2 399 Kč

Odesíláme ihned Skladem > 200 ks

Rumový kalendář

Rumy které v kalendáři najdete

Jak si vychutnat rum?

Nalijte rum do skleničky a sledujte ideálně proti bílému pozadí s neutrálním světlem barvu (odstín), intenzitu barvy, viskozitu.

Přivoňte k rumu a udělejte si základní aromatický profil, ve kterém hledejte 2–3 vůně (ovoce, čokoláda, vanilka, tabák, karamel...), stopy sudu.

Napijte se, poválejte doušek v ústech a zkuste rozpoznat míru sladkosti (sladký, suchý), 2–3 hlavní chutě, sílu alkoholu, stopy sudu.

Popřemýšlejte o vzorku, jak vás zaujal a napište si hodnocení pro pozdější srovnání pomocí bodové stupnice 0–5, hvězdiček.

Další informace

V období od 1. 12. do 24. 12. budou na těchto stránkách zveřejňovány videodegustace s naším rumovým ambasadorem Martinem Chvátalem. 

QR kód na boku krabičky vás navede přímo na tuto stránku. Naskenujte na svůj mobil tento QR kód a video s degustací vašeho ochutnávaného rumu budete mít okamžitě po ruce. Kromě toho je QR kód i na odtrhávacím víčku každého vzorku. Pokud vám rum zachutná a chtěli byste si koupit celou lahev, stačí tento QR kód načíst a zobrazí se vám detail produktu v našem e-shopu. Na zdraví.