Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Dos Maderas + soudek

  • Speciální balíček Rumového festivalu 2021, dárek navíc: při nákupu Dos Maderas 5+5 10YO, Seleccion a Luxus dostanete originální soudek Dos Maderas 4l v hodnotě 3000 Kč. Limitováno, 1 ks na objednávku. Akce je určena pro koncové zákazníky, není určena pro velkoobchody a gastro podniky.
  • Návod k použití: ze soudku je nutné vylít tekutinu a poté jej důkladně vypláchnout vodou, včetně kohoutku, dokud z něj nepoteče čistá voda. Když je soudek čistý, naplňte ho fantastickým rumem Dos Maderas. Soudek mějte neustále naplněný kapalinou, jinak může dojít k sesychání dřeva a netěsnosti soudku.

Dos Maderas + soudek

Novinka

Složení tohoto balíčku

Williams & Humbert

Historie a sláva sherry začíná příchodem Maurů a jejich vynálezu – destilačního přístroje, kterým spotřebovávali přebytky ze sklizní, jenž pak následně přidávali do nových vín. Díky šťastné souhře přírodních podmínek v tomto nejjižnějším cípu Španělska vzniklo unikátní dolihované víno, které se společně s portským dělí o nejvyšší stupínek obliby v této kategorii.

Více o výrobci

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit