Blog Global Wines & Spirits

Rumový festival

Červen je v Global Wines & Spirits měsícem RUMU! Ať už s rumem začínáte nebo jste již zkušený rumař, sledujte náš e-shop a sociální sítě. Máme pro vás připravené zajímavé akce, nabídky, degustace a novinky. Provedeme vás světem rumu a necháme vás nahlédnout do zákulisí výroby i ochutnat desítky lahví na našich prodejnách i na řízených degustacích.

Čemu říkáme Rumový festival?

Ochutnávky na prodejnách

Letos je to již třetí ročník, kdy jsme si pro vás připravili Rumový festival. Je to unikátní příležitost, jak ochutnat desítky rumů, které pak můžete výhodně nakoupit. Na každé z našich prodejen máme připravených 25 lahví, které můžete ochutnat. Náš proškolený personál vám pomůže s výběrem a rád naleje degustační porci vzorků, o které budete mít zájem.

 

Řízené degustace

Ochutnávkami na prodejnách to ale nekončí. Svůj rumový zážitek můžete posunout ještě o několik úrovní výš s našimi řízenými degustacemi. Ty budou probíhat každé úterý a čtvrtek na naší prodejně v Praze Karlín a máme i termíny na prodejně v Brně. Počet míst je omezen na 15 míst v jeden termín. Degustaci povede náš zkušený školitel a ambasador Martin Chvátal, kterého možná již znáte z našich webinářů. Můžete si vybrat dokonce ze tří typů degustací:

Více o degustacích, o tom, jak probíhají, v jakých termínech a jaké vzorky budou pro vás připravené, se dočtete v článku na našem blogu: Rumový festival - degustace

Více o degustacích

VIP_exklusivvni_degustace_rumyVzorky pro klasickou a slepou degustaci

 

Webináře

Každou středu tu pro vás budeme i online. Začínáme vždy v 18:00 a provedeme vás světem rumu. Během čtyř webinářových večerů se dozvíte, jak vybrat rum, který přesně sedne vaší chuti, jak rum správně podávat a degustovat, i jaké rumy se hodí do drinků, včetně doporučených receptur. Poslední díl je potom zaměřený na prémiové rumy a "machrovinky", jako je například staření vlastní edice rumu v soudku Dos Maderas. 

Více informací a možnost registrace zdarma najdete ve článku o webinářích.

Více o webinářích

 

Akční nabídky

Rumový festival je po celý měsíc doprovázen řadou slevových akcí a zajímavých balíčků. Připraveny jsou pro vás dárečky, jako jsou trička, klobouky, skleničky, miniatury a další drobnosti. Sledujte náš e-shop a nenechte si ujít zajímavé nabídky.

GW_Balicek_05_2020_rumovy-festival_klobouk_06

Centenario 18 YO + klobouk

GW_Balicek_05_2020_rumovy-festival_klobouk_05

Centenario 20 YO + klobouk

GW_Balicek_05_2020_rumovy-festival_04

Centenario rum 2+1

GW_Balicek_05_2020_rumovy-festival_03

El Pasador 2+1

GW_Balicky_DS_04_2020

Degustační sada Dos Maderas

GW_Balicek_05_2020_rumovy-festival_01

Dos Maderas Seleccion + dárek DM 5+5

 

GW_Balicek_05_2020_rumový-festival_04

Remedy Elixír + tričko

 

GW_Balicek_05_2020_rumový-festival_03

Balíček elixírů 3+1

GW_Balicek_05_2020_rumový-festival_01

Dictador 12 YO + káva

 

Všechny akční nabídky