Blog Global Wines & Spirits

Řízené degustace

Celý červen patří ve společnosti Global Wines & Spirits RUMU! Na našem e-shopu tak najdete řadu akčních rumových nabídek, zajímavých balíčků, ale i online webináře a konečně i živé řízené degustace! Vybrat si můžete hned ze tří druhů - klasické, slepé a VIP degustace a ochutnávat lze i na prodejnách.

Ochutnávky na prodejnách

Před samotným nákupem máte možnost na každé z našich prodejen ochutnat až 25 lahví, které jsou pro vás připraveny. Náš proškolený personál vám odborně poradí s výběrem a rád nalije degustační porci vzorků, o které budete mít zájem.

Ochutnávka na prodejně je zdarma. Náš personál vám nalije takovou míru, abyste dokázali rozpoznat vůni, chuť i to, jestli vám daný rum vyhovuje nebo ne. Množství vzorků je pak jen na vás a domluvě se slečnou na prodejně, která vás ochutnávkou provede. Vy tak máte jistotu, že nekupujete zajíce v pytli.

Všechny rumy jsou po celý červen navíc cenově zvýhodněné a k řadě z nich pro vás máme připravené dárečky, jako jsou trička, klobouky, skleničky, miniatury a další drobnosti.

 

Akční cenové nabídky

 

 


Řízené degustace

Ochutnávkami na prodejnách to ale rozhodně nekončí. Svůj rumový zážitek můžete posunout ještě o několik úrovní výš s našimi řízenými degustacemi. Ty budou probíhat každé úterý a čtvrtek na naší prodejně v Praze Karlín a na prodejně v Brně. Každá degustace trvá zhruba 1,5 hodiny. Degustací vás provede náš zkušený školitel a ambasador Martin Chvátal, kterého možná již znáte z našich webinářů. Celkem jsme si pro vás připravili tři typy degustací:

Přehled všech vstupenek

 

VIP_exklusivvni_degustace_rumy

Vzorky pro klasickou i slepou degustaci

Klasická degustace

Na naší klasické degustaci ochutnáte celkem 8 vzorků, které jsme pro vás pečlivě sestavili tak, abyste dokázali poznat styl rumu, který vám sedí nejlépe. Pomůžeme vám tak s výběrem rumu, který budete pít rádi a s chutí. Chuť je totiž u každého trochu jiná a postupně se vyvíjí. Co chutná jednomu, nemusí chutnat druhému. A co vám chutnalo loni, tak letos už možná bude chtít posunout někam jinam. Klasická degustace je vhodná pro každého, kdo si chce srovnat chutě a poznat různé styly rumu - od suchých dřevitých tónů, přes šťavnaté ovoce nebo jemné tóny vanilky a mandlí.

Vstupenky na tyto degustace můžete zakoupit u nás na e-shopu. Cena klasické degustace je 350 Kč. Doporučujeme i jako dárek nebo zážitek s partnerem nebo přáteli.

→ 9. 6., 18:00 - 19:30, Praha Karlín

→ 11. 6., 17:00 - 18:30, Brno
→ 25. 6., 17:00 - 18:30, Brno

 

Slepá degustace

Slepá degustace zapojí všechny vaše smysly a vy tak budete mít jedinečnou příležitost zamyslet se nad vzorky více do hloubky. Rumy vám představíme, popíšeme vůně i chutě, a na vás pak bude jednotlivé vzorky přiřadit k těm správným lahvím. Výběr rumů je stejný jako u klasické degustace. Pokud ale máte rádi interaktivní styl degustace, doporučujeme vám právě slepou degustaci. 

Cena slepé degustace je stejná jako cena klasické degustace, tedy 350 Kč. Na našem e-shopu si můžete vybrat termín, který vám vyhovuje nejvíce. V názvu vstupenky je uvedeno, že se jedná o slepou degustaci.

→ 11. 6., 19:00 - 20:30, Brno

→ 16. 6., 18:00 - 19:30, Praha Karlín
→ 18. 6., 18:00 - 19:30, Praha Karlín

 

VIP degustace

Pro fajnšmejkry jsme si potom připravili VIP degustaci skutečně prémiových rumů vyšší cenové kategorie. Jedná se o exklusivní výběr těch nejprestižnějších rumů v našem portfoliu, včetně kousků, které se vyrábějí jen v limitovaném množství. Běžný smrtelník se k takovému výběru rumů dostane jen málokdy. Vy si tuto degustaci můžete užít společně s námi, s výkladem Martina Chvátala, a to v prostorách prodejny Praha Karlín a Brno.

Celkem se můžete těšit na 7 degustačních vzorků, z nichž každý má své jedinečné kouzlo a důvod, proč se dostal do naší kategorie VIP. Nebudeme tedy porovnávat jednotlivé lahve mezi sebou, ale společně s vámi ochutnáme ty nejlepší rumy, kterými se jednotlivé značky chlubí a na trh pouští jen jejich omezené množství .

I my máme omezený počet míst na 10 a zatím vypsané pouhé dva termíny - jeden pražský a jeden brněnský. Proto s nákupem neotálejte příliš dlouho, ať už chcete na degustaci dorazit sami, s přáteli nebo ji věnovat jako dárek milovníkovi rumu, kterého chcete potěšit. Cena vstupenky na VIP degustaci je 1.500 Kč. Ke každé zakoupené vstupence dostanete jako malou pozornost miniaturu lahve Dos Maderas Luxus, který také bude součástí degustačního večera.

Musíme vás ovšem varovat. Riziko, že se do těchto rumů zamilujete, je vysoké!

→ 30. 6., 18:00 - 19:30, Praha Karlín
→ 2. 7., 18:00 - 19:30, Praha Karlín

→ 25. 6., 19:00 - 20:30, Brno
 

VIP_degustace_rumy_blogVzorky pro VIP degustaci

 

Těšíme se na vás!

Martin_Chvatal_Dos_Maderas_Luxus

Martin Chvátal - váš průvodce všemi degustacemi