Aktuality Global Wines & Spirits

Chandon Garden Spritz

Světoznámé vinařství Chandon přichází s novinkou letošního léta! Přidává nový rozměr letním "spritz" drinkům a představuje stylový aperitiv Chandon Garden Spritz s hořkosladkou chutí plnou šťavnatých pomerančů.

Přírodní spritz s nižším obsahem cukru

Stylový aperitiv je kombinací šumivého vína Chandon z argentinské Mendozy a hořkosladkého pomerančového likéru, vyrobeného z pečlivě vybraných bylin a koření a udržitelně vypěstovaných pomerančů. Je jako stvořen na letní „aperitivo“ chvíle v kruhu blízkých přátel. Tento stoprocentně přírodní drink, který má o polovinu méně cukru než ostatní značky spritzu na trhu, je rovnou připravený k podávání. Stačí jen nachladit a vychutnat si doušek léta.

Chandon-Garden-OrangeBitters-EUROPE-75-NK-W_medium.width-1280x-prop2

Chandon Garden Spritz


Novinka letošního léta -  stoprocentně přírodní spritz, který je rovnou připravený k podávání.

Dokonalá rovnováha mezi sladkostí a hořkostí.

  • lokálně vypěstované pomeranče, bylinky a koření
  • stoprocentně přírodní složení
  • ihned připravený k podávání 
  • o polovinu méně cukru než jiné značky spritzu
  • přirozená a lahodná chuť

Koupit Chandon Garden Spritz

 

 

Garden Spritz + eko taška

Hezké, praktické, ekologické. Přesně takové jsou tašky, které získalo prvních 120 zákazníků novinky Chandon Garden Spritz. Zároveň jsou jako dělané na piknik do přírody. Nachladíte, dáte do tašky a vyrážíte. Žádné míchání ani složitá příprava dalších ingrediencí. 

Garden_Spritz_banner

 

Ready-to-chill

Žádná umělá aromata ani umělá barviva. Jen perfektně vyvážená chuť a stoprocentně přírodní složení. Díky o polovinu nižšímu obsahu cukru v porovnání s ostatními značkami spritzu na trhu, je jeho chuť přirozená a jednoduše lahodná. Tento přírodní spritz je připravený k nachlazení a sdílení s přáteli. Stačí si ho jen vychutnat – nejlépe na kostkách ledu s plátkem čerstvého pomeranče a snítkou rozmarýnu. Chandon Garden Spritz je jako svořený pro společné chvíle s přáteli.

servírování

Odtajněná receptura

Šumivé víno pochází z vinařství Chandon z Mendozy v Argentině. Směs odrůd Chardonnay, Pinot noir a Semillon prochází druhotným kvašením, díky čemuž vzniká výjimečné šumivé víno. Před naplněním do lahví se přidá aromatický hořký likér (bitter), vyrobený z kombinace bylinek, koření a sušené kůry pomerančů, které dodávají výslednému nápoji jedinečnou hořkosladkou chuť. Vzniká tak skvělý drink, který ve skleničce hraje růžovými a oranžovými tóny a výrazným citrusovým aroma. Po ochutnání se na patře mísí svěží chuť mandarinek a růžového grapefruitu s hravými bublinkami. Jemné tóny bylinek se vzájemně doplňují s chutí sluncem vyzrálého ovoce. Jednoduše doušek léta ve sklenici.

výroba

 

Historie značky Chandon

Příběh Chandon začíná v padesátých letech minulého století, kdy intuice Roberta Jeana de Vogüé, ředitele prestižního šampaňského domu Moët & Chandon, ukázala, že vinařské oblasti mimo francouzskou oblast Champagne mají mimořádný potenciál pro výrobu vysoce kvalitních šumivých vín. Dnes všechna vinařství Chandon, od Argentiny po Čínu, kombinují francouzské savoir-faire s místním charakterem světových inovací, aby dosáhly těch nejkvalitnějších šumivých vín.
Nyní je šest vinařství Chandon po celém světě, v Argentině, Brazílii, Kalifornii, Číně, Indii a Austrálii. Všechna vyrábějící vynikající vína spojená společnou DNA a hodnotami.

Moët & Chandon, Krug, Dom Pérignon nebo Hennessy jsou jen některé ze světoznámých značek z portfolia Moët Hennessy, které se staly synonymem nejprestižnějšího původu a dokonalosti. Společným pojítkem všech značek je jejich bohaté dědictví, nejvyšší kvalita, neustálá inovace a kreativita. Značka Moët Hennessy je součástí skupiny LVMH.

030107-HeroV2_medium.width-1280x-prop

Jednoduché servírování, výtečná chuť.