Blog Global Wines & Spirits

Webinář Centenario

Webinář je naše online přednáška o rumech, kterou vás provede náš zkušený školitel a ambasador, Martin Chvátal. Během přibližně jedné hodiny si vysvětlíme, co je to rum, jak ho správně degustovat a společně si pak prochutnáme 5 vzorků rumu Centenario, na kterých si popíšeme jednotlivé vůně a chutě.

Click Meeting

Přednáška bude probíhat přes platformu Click Meeting. Není třeba žádná registrace. Pošleme vám odkaz, díky kterému se jednoduše přihlásíte. Webinář probíhá živě a umožňuje využití live chatu. Vy tak na své obrazovce sledujete prezentaci a zároveň video, na kterém vás náš ambasador Martin Chvátal celým večerem provede. Od vás video připojení není vyžadováno, interakce probíhá pouze prostřednictvím chatu, kde můžete klást své dotazy, které Martin v závěru degustace zodpoví. 

 

Degustační vzorky

Před samotným webinářem si vyzvednete degustační sadu Centenario, díky které se přednáška promění ve skutečnou degustaci u vás v obýváku. Doporučujeme si připravit na každý vzorek speciální skleničku a také dostatek vody. Pak už vám stačí jen dobrá nálada a večer může začít.

Živé vysílání se uskuteční v úterý 3. 12. 2020, v 18:00. 

Martin_Chvatal_Centenario30_rum

školitel a ambasador Martin Chvátal

→ Více o Martinovi

 

Těšíme se na Vás!