Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Výlet do Rakouska: Wachau 5+1 Federspiel

  • Speciální balíček 5+1 rakouských vín z proslaveného vinařství Domäne Wachau,. Vybrali jsme pouze lehčí vína z kategorie Federspiel. Jako dárek dostanete šťavnatý Grüner Veltliner Federspiel v hodnotě 259 Kč. Limitováno, 1 ks na objednávku. Akce je určena pro koncové zákazníky, není určena pro velkoobchody a gastro podniky.
  • Domäne Wachau se specializuje na bílá vína, konečnou podobu jim vtiskne držitel titulu Master of Wine, Roman Horvath. Porovnejte si minerální Veltlín z Dürnsteinu a ovocnější, jemný Veltlín z vinice "Kaiserberg". Z ryzlinků ochutnáte elegantní Riesling Terrasen, s tóny broskví, meruněk, exotického ovoce. Riesling Dürnstein má delší závěr a vyváženou kyselinu. Vše doplní ovocné a čerstvé Rosé Zweigelt, s tóny malin, zralých třešní a červeného rybízu.

Výlet do Rakouska: Wachau 5+1 Federspiel

Akce Novinka Sleva 16 %

Složení tohoto balíčku

Domäne Wachau

Jak už název napovídá, Domäne Wachau je historicky velmi spjatý s regionem Wachau. Téměř 440 hektarů vinic je spravováno členy družstva. Zdejší vinice se nacházejí na strmých terasách, podepřené jsou z velké části starými kamennými zdmi. Tyto zdi jsou nezbytnou součástí zdejšího terroiru.

Více o výrobci

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit