Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Sedlák I. 5+1

100% (2)

 • Velikonoční balíček 5+1 z Velkých Bílovic, z vinařství Sedlák. S dárkem navíc: Sauvignon, pozdní sběr v hodnotě 191 Kč. Limitováno, 1 ks na objednávku. Akce je určena pro koncové zákazníky, není určena pro velkoobchody a gastro podniky.
 • Od mladých vinařů, Milana a Jaroslava - ve výběru najdete tři parádní červená vína, limitované edice Pinot Noir a Velkou červená slípka, tradiční velkobílovické cuvée, doplněné o Merlot. Všechna červená jsou velmi elegantní s dlouhým závěrem a potenciálem ke zrání. Bílá vína zastupují výrazný, minerální Ryzlink, plné a pikantní Rulandské šedé. Sauvignon je precizní, jemně minerální, s delším závěrem - netypický, ale velmi elegantní Sauvignon.

Sedlák I. 5+1

Akce Sleva 12 %

Složení tohoto balíčku

Vinařství Sedlák

Mladí pokračovatelé rodinného vinařství Sedlák, bratranci Milan a Jaroslav, navazují v předávání zkušeností svých otců již čtvrtou generací. Již v roce 1918 postavil ve Velkých Bílovicích pradědeček František Sedlák první sklep. Tímto je také datován zrod samotného vinařského rodu.

Více o výrobci

Hodnocení a komentáře (2)

100%

Za každý komentář, který napíšete získáváte 10 Bobulí.
Bobule můžete využít na další nákupy! Hodnotit mohou přihlášení uživatelé.

 • Ověřený zákazník

  Věra Havelková , hodnocení: 100%

  11.04.2021

  Naprosto super vína!
  Vinařství Sedlák známe ,šli jsme na jistotu!
  A opět naprostá spokojenost!
 • Ověřený zákazník

  Josef Pařízek , hodnocení: 100%

  16.03.2021

  Víno chutná skvěle, vřele doporučuji.

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit