Aktuality Global Wines & Spirits

Říjen s Tatratea

Říjen je v Global Wines & Spirits měsícem TATRATEA! Ať už značku TATRATEA znáte nebo ne, sledujte náš e-shop a sociální sítě. Máme pro vás připravené zajímavé akce, nabídky, degustace a novinky. Necháme vás nahlédnout do zákulisí výroby i ochutnat celou řadu Tatratea na našich prodejnách i na řízených degustacích.

TATRANSKÝ ČAJ je legendou tatranských horských chat a kolib, kde se jeho tradice udržela až do současnosti. Nová kapitola jeho příběhu se začala psát v roce 2003, kdy společnost KARLOFF začala vyrábět likér TATRATEA.

TATRATEA je svým složením jedinečný. Jeho síla se skrývá v ingrediencích, jako je černý čaj assam z Indie, zelelný čaj z Číny a Vietnamu, červený roibos z jižní Afriky a bílý čaj z Číny, ve vodě která pramení v nejčistší přírodě Tater a speciální směsi koření a bylin, kterou si rodina zakladatele, Jána Semaňáka, střeží jako oko v hlavě.

 

Co jsme pro vás připravili?

Akční nabídky

V rámci akce Říjen s TATRATEA jsme pro vás připravili i řadu slevových akcí a zajímavých balíčků. Sledujte náš e-shop.

 

Říjnové nabídky

 

Ochutnávky na prodejnách

Na všech našich prodejnách bude připraveno celé portfolio TATRATEA, které můžete ochutnat a poté i  výhodně nakoupit. Náš proškolený personál vám pomůže s výběrem a rád nalije degustační porci vzorků, o které budete mít zájem.

Tatratea_rainbow

Dvojková řada 

 

Sedmičková řada

 

Novinky

 

Degustační sady Tatratea

Udělejte si degustaci v pohodlí svého domova. Máme pro vás krásné degustační sady, které si můžete během října nakoupit za zvýhodněné ceny.

Díky TATRATEA webináři získáte i doprovodné informace a ochutnávat budete přímo s ambasadorem značky Tatratea, Martinem Chvátalem. Přitom se nemusíte bát, nepotřebujete kameru, ani mikrofon. Mluví pouze Martin a vám stačí sledovat, degustovat. V případě zájmu nám můžete napsat v živém chatu a zapojit se do diskuze s ostatními účastníky webináře.

Připravte se na další díly webinářů nebo jen na takovéto domácí ochutnávání a pořiďte si Tatratea degustační sadu. Je to i skvělý tip na dárek.

Tatratea_Martin_Chvatal_srdce

degustační sada "srdce Tatratea"

Tatratea_Martin_Chvatal_02

"dvojková" degustační sada

Tatratea_Martin_Chvatal_07

"sedmičková" degustační sada

 

Webináře

Každé úterý tu pro vás budeme i online. Začínáme vždy v 18:00 a provedeme vás světem TATRATEA. Během čtyř webinářových večerů se dozvíte zajímavosti o historii a výrobě TATRATEA, postupně prochutnáme první „dvojkovou“ a druhou „sedmičkovou“ řadu a na závěr i „pětatřicítkové“ varianty včetně jedné „limitky“.

Veškeré informace, zajímavosti, novinky, ale i soutěže už má pro vás připravené ambasador značky Tatratea, Martin Chvátal, který vás všemi díly provede a v živém vysílání zodpoví veškeré vaše dotazy. Pouze pro účastníky webináře máme navíc v každém díle připravenou speciální nabídku a soutěž.

Více informací a možnost registrace zdarma najdete v článku o webinářích.

 

Více o webinářích

Martin_Chvatal_Tatratea

Těšíme se na vás!

Martin Chvátal - váš průvodce všemi degustacemi