Váš košík je prázdný
219 Kč
292 Kč/l
Získejte lepší cenu Nakupte nad 6 000 Kč s DPH a získejte lepší cenu 208 Kč
Zobrazit dostupnost v 14 prodejnách Doručení: 2. 6. v Praze, 3. 6. po celé ČR, 4. 6. ve výdejních místech Zásilkovny Skladem 52 ks
Kód produktu: 95910
| Výrobce: | Vinařství Veverka |
|---|---|
| Země původu: | Česko |
| Vinařská oblast: | Moravská a česká vína Velkopavlovická |
Víno zelenkavě žluté barvy. Nevtíravé muškátové aroma s nádechem kompotovaných meruněk a oloupané mandarinky. Chuť je šťavnatá, s výrazným aromatickým a svěžím závěrem.
| Obsah alkoholu: | 11.5 % |
|---|---|
| Objem: | 0,75 L |
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Bílé víno |
| Odrůda vína: | Muškát moravský |
| Klasifikace: | Kabinet |
| Konzumace: | po 1. roce |
| Ročník: | 2024 |
| Dekantace: | ne |
| Archivace: | 2 - 4 roky |
| Počet v kartonu: | 6 ks |
| Kategorie, třída: | 4 |
| Intenzita: | 3 |
| Složení: | obsahuje siřičitany |
| Energetická hodnota: | 282 kJ/67 kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 0,9 g |
| z toho cukry: | 0,1 g |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
hrozny, oxid siřičitý, siřičitany, bentonit
Důvodem založení tohoto malého rodinného vinařství byla jednak láska k vínu, půdě a vinicím, ale také dlouholetá tradice výroby vína v rodině Veverkových. Při zpracování a výrobě vína se snaží spojovat modernější technologie s tradičními postupy, které spolu s rukopisem dávají vínům nezaměnitelný charakter.