Vše o víně Global Wines & Spirits

Nealkoholická vína a sekty

Rozhodli jste se, že si chvilku odpočinete od alkoholu, naordinovali si ten nejsušší únor nebo se alkoholu musíte ze zdravotních důvodů vyvarovat? Ať už pro svou volbu máte jakýkoliv důvod, přinášíme vám nabídku nealkoholických vín a sektů, díky kterým si můžete dopřát sklenku kvalitního vína bez kapky alkoholu.

Únor bez kapky alkoholu

Únor se stal pro mnohé měsícem, kdy si lidé dobrovolně odpírají alkohol za účelem posílit svou vůli a ozdravit tělo. I když my se těchto akcí z profesních důvodů neúčastníme, tak rádi tyto ambice jednou v roce podpoříme. Přichystali jsme pro vás nabídku nealkoholických vín, díky kterým nemusíte dělat kompromis mezi tím dát si sklenku kvalitního vína a odepřením si alkoholu.

 

Nabídka nealkoholických vín a sektů

 

Torres NATUREO

Naší naprostou jedničkou v nealkoholických vínech je Natureo, které má 0,0 % alkoholu a přitom si zachovává svou aromatiku a chuť. Natureo je pravé víno, které je dealkoholizované! Bylo vyrobeno klasickou fermentací v nerezových tancích z hroznů révy vinné a poté z něj byl fyzikálními procesy odstraněn alkohol. Vše dobré v něm ale zůstalo a vy si tak můžete vychutnat sklenku vína bez výčitek.

Ochutnat můžete hned 4 druhy:

Jedná se o vína s vyváženou kyselinou a příjemnou vůní ovoce. Chuť je svěží, ovocná a drží si prvky klasického vína, které se dobře pije klidně celý den.

INTRANET_PDF_NAT_Sparkling_id_82691​​

Torres Natureo Sparkling

dealkoholizované víno s přidaným oxidem uhličitým


 • Bledě žlutá barva s živým a intenzivním perlením
 • Delikátní květinová vůně s exotickými ovocnými tóny banánu, kokosu a tropického ovoce. Svěží chuť zelených jablek s příjemnou kyselinou
 • Podávejte vychlazené na 8–10°C
 • Odrůda Muscat of Alexandria

 

Bottega ZERO

I italská značka, která se specializuje na výrobu prémiového Prosecca a sektů, si uvědomuje, že alkohol je třeba z jakýchkoliv důvodů čas od času vynechat a přichází tak s řadou Bottega Zero. Dva perlivé sekty jsou stejně jako předchozí čtveřice původně vyrobené jako klasické víno a později zbaveny alkoholu. Oproti značce Torres jsou sladší s nižší kyselinou

 

D´Artigny 

Novinkou v našem portfoliu je výjimečný nealkoholický sekt D'Artigny Cuvée Prestige. V chuti svěží, jemný a dobře vyvážený. Díky šetrné metodě dealkoholizace si tento sekt zachoval intenzitu vůně i jemné chlebové tóny odrůdy Chardonnay, ze které je vyroben. Doporučujeme ho tak všem milovníkům šampaňských vín.

9774

D´Artigny Cuvée Prestige Brut


 • Nealkoholický sekt
 • Barva jasná, čistá s příjemným perlením
 • Vhodný pro všechny nezapomenutelné okamžiky, které si chcete užít s čistou hlavou
 • Podávejte vychlazené na 8–10°C
 • Odrůda Chardonnay

 

 

Zlaté jablíčko Bouvet Ladubay

V tomto případě se nejedná o víno, ale o perlivý jablečný mošt té nejvyšší kvality. Je vyrobený ze tří vybraných odrůd jablek vypěstovaných v bio kvalitě. Bez konzervantů, bez přidaného cukru a bez alkoholu.

Za jeho původem stojí věhlasný výrobce francouzského crémantu Bouvet Ladubay, což je samo o sobě zárukou kvality. Těšit se můžete na čistou osvěžující chuť plnou zralých jablek obohacenou o příjemné perlení.

4643

Bouvet Ladubay Jus de Pomme La Petit Reine


 • Nealkoholický perlivý fizz
 • Čistě přírodní, šumivý, jablečný produkt
 • Bez alkoholu, bez konzervantů, bez přidaného cukru
 • Směs tří odrůd jablek pocházejících z Calvadosu v Normandii

 

 

Španělská Cava Vilarnau

Ve Španělsku jsme začali a ve Španělsku i končíme. Tentokrát s nealkoholickou cavou značky Vilarnau. Vilarnau 0,0 je organický šumivý sekt vyrobený technologií dealkoholizace při zachování původních aromat. I bez alkoholu si tak sekt zachovává příjemnou rovnováhu mezi sladkostí a kyselostí.

V porovnání s ostaními nealkoholickými víny v naší nabídce, má tato cava výraznou ovocnou vůni, je sladší, přesto dobře vybalancovaná kyselinou.

9172

Vilarnau Cava Brut 0,0


 • Organický šumivý sekt vyrobený z hroznů Parellada a Macabeo - nealkoholický
 • Cava má světle žlutou barvu a vytrvalé perlení
 • Ve vůni lze cítit aroma jablek a květin, jako je verbena se sladkým nádechem čerstvé mandle.
 • Doporučujeme podávat při teplotě 6 ° C

 

 

Věříme, že jste si v naší nabídce nealkoholických vín našli svého favorita, a že hravě nahradí sklenku vína vždy, když budete potřebovat sáhnout po nealko variantě.

Zaskočit případně mohou i naše značkové vody Acqua Panna, S.Pellegrino a oblíbené limonády Sanpellegrino.