Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

La Scolca: dárek Magnum 1,5 L

Speciální nabídka, balíček nejlepších bílých vín z Piemonte - Gavi dei Gavi. Svěží, ovocná a plná chutí. Z vinařství La Scolca, které patří mezi nejznámější producenty. V balíčku najdete: 6 ks Gavi dei Gavi DOCG Etichetta Nera (dlouhá, minerální a jemná chuť s paletou ovocných tónů, hrozny pochází z šedesátiletých vinic), 6 ks Gavi del Comune Gavi DOCG Etichetta Bianca (harmonická, šťavnatá a minerálně slaná chuť s tóny citrusových plodů, hrozny pochází z dvacetiletých vinic). Jako dárek navíc dostanete Gavi dei Gavi DOCG Etichetta Nera Magnum 1,5 L v hodnotě 2.000 Kč.

Celý popis Zkrácený popis

La Scolca: dárek Magnum 1,5 L

Novinka

Složení tohoto balíčku

La Scolca

Vinařství La Scolca bylo založeno mezi lety 1917 – 1919. V té době vinařství koupil pradědeček současného majitele Giorgia Soldatiho, který dnes společnost vede se svou dcerou Chiarou. Na pozemku původně stála stará farma, která dobře sloužila i jako rozhledna.

Více o výrobci

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit