Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Kutná Hora BIO 5+1

Do oblíbených

  • Speciální balíček vinařství Vinné sklepy Kutná Hora. Specialisté na biodynamická vína, držitelé značky BIO a jako jediní v ČR nesou prestižní certifikaci Demeter. Jako dárek dostanete Tramín kořenný v hodnotě 270 Kč. Limitováno, 3 ks na objednávku. Akce je určena pro koncové zákazníky, není určena pro velkoobchody a gastro podniky. Na co se můžete těšit?
  • Intenzivní Svatovavřinecké s tóny černých třešní a brusinek, Pinot Noir s nádechem hořké čokolády a bobulového ovoce. Tělnatý a plný je Cabernet Cortis, překvapí tóny lesního ovoce a čokolády. Ryzlink je bohatý, s lipovými a citrusovými tóny. Balíček doplňuje jemný Muškát Ottonel, s muškátovým aroma a medovostí.

Kutná Hora BIO 5+1

Složení tohoto balíčku

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Vinné sklepy Kutná Hora

Rodinné vinařství, které bylo založeno v roce 2002, navrací slávu pěstování révy vinné na Kutnohorsko, kde se víno pěstovalo již ve dvanáctém století.

Více o výrobci

Mohlo by se vám také líbit