Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Gurdau 5+1

Do oblíbených

  • Speciální balíček z vinařství Gurdau, ke kterému dostanete jako dárek Veltliner, pozdní sběr, Kurdějov v hodnotě 299 Kč. Limitováno, 3 ks na objednávku. Akce je určena pro koncové zákazníky, není určena pro velkoobchody a gastro podniky.
  • Ochutnáte výrazný a ušlechtilý Riesling, se šťavnatým tělem a jemně ovocnou mineralitou, na pozadí jemné petrolejové tóny. Dále Pinot Blanc, Vinohrádky, chuť je šťavnatá, ovocná, připomínající citrusy, žluté jablko a meruňky. Balíček doplňuje Veltliner, v chuti středně plný, se svěží šťavnatou kyselinou, jemnou mineralitou a kořenitými podtóny.

Gurdau 5+1

Složení tohoto balíčku

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Vinařství Gurdau

Malá vinařská obec Kurdějov leží nedaleko Hustopečí v hlubokém údolí, obklopeném úpatím Žďánických vrchů. Má unikátní uzavřené mikroklima, vysoce svažité tratě a skvělou expozici. Pro všechny tratě jsou typické vápenité pískovce překryté vápenitou spraší. V roce 2013 vinařství Gurdau vysadilo prvních 7 hektarů vinic. Tím obnovili místní vinařskou tradici, která byla na desítky let přerušena. Název vinařství vychází z původního německého jména obce – Gurdau.

Více o výrobci

Ochutnejte další produkty od výrobce

Všechny produkty

Mohlo by se vám také líbit