Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Freixenet Brut Vintage - Brut Nature

[freženet bryt vintyč]

84% (5)

 • Má komplexní vůni s krémovými a ovocnými tóny a dotekem vanilky, másla a jablka. Velmi decentní, suché víno podpořené jemným perlením.
 • Elegantní ročníková Cava Brut Nature – dosage likér obsahuje méně než 1 g/l zbytkového cukru. Jedná se tedy o extra suchý sekt. Tato Cava je vyráběna pouze v dobrých ročnících. Ideální pro gastronomii,kde najde široké uplatnění. Skvělá hodnota.
 • Minimálně 24 měsíců zrání ve sklepě.
 • Macabeo, Parellada

Freixenet Brut Vintage - Brut Nature

Sleva 30 %

Původ

Vlastnosti

 • Složení: obsahuje siřičitany

Popis vína

Elegantní ročníková Cava Brut Nature - dosage likér (expediční likér) obsahuje méně než 1g/l zbytkového cukru - jedná se tedy o extra suchý sekt. 40% Macabeo, 30% Xarello a 30% Parellada. Tato Cava je vyráběna pouze v dobrých ročnících. Má komplexní vůni s krémovými a ovocnými tóny a dotekem vanilky, másla a jablka. Velmi decentní, suché víno podpořené jemným perlením. Ideální pro gastronomii, kde najde široké uplatnění. Dobrá hodnota. Podávejte při teplotě 6-7°C.

Freixenet

Freixenet je nejslavnějším výrobcem sektu typu Cava ve Španělsku. Dosahuje stejného věhlasu jako největší výrobci v Champagne. Historie vinařství začala v roce 1889, ale s výrobou sektů Cava přišel až v roce 1914 Pedro Ferrer Bosch – syn rodiny „La Freixenada“.

Více o výrobci

Hodnocení a komentáře (5)

84%

Za každý komentář, který napíšete získáváte 10 Bobulí.
Bobule můžete využít na další nákupy! Hodnotit mohou přihlášení uživatelé.

 • Ověřený zákazník

  Igor Vašek , hodnocení: 80%

  17.09.2019

  Výborná ročníková Cava. Jednoduchá, ale jemná a skvěle vyvážená. Tu padesátikorunu navíc si oproti základním zcela určitě zaslouží. Vřele doporučuji.
 • Ověřený zákazník

  Hana Honajzerová , hodnocení: 100%

  16.05.2017

  Luxusní sekt, nádherné a jemné perlení, vynikající chuť.
 • Ověřený zákazník

  Jiří Kutlvašr , hodnocení: 80%

  11.04.2016

  Solidní volba.
 • Ověřený zákazník

  Tomáš Moravec , hodnocení: 80%

  23.07.2014

  Velmi dobrý natur. Pro někoho možná až příliš.
 • Ověřený zákazník

  Dušan Houdek , hodnocení: 80%

  17.04.2013

  Velmi dobré, více by mu ale slušela cena pod hranici 300 Kč, aniž by bylo potřeba koupit více jak 6 kartónů... Pro milovníky vín kategorie natur brut jedna z mála možností, vedle např. sektu Valomet, na českém trhu.

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit