Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Dos Maderas Luxus Limited Edition + dárek

  • Speciální balíček Rumového festivalu 2021, získejte dárek navíc: při nákupu Dos Maderas Luxus Limited Edition 0,7l dostanete Dos Maderas Tasting set 4 x 50 ml v hodnotě 549 Kč. Limitováno, 1 ks na objednávku. Akce je určena pro koncové zákazníky, není určena pro velkoobchody a gastro podniky.
  • Špičkový karibský rum Dos Maderas LUXUS snese srovnání s vrcholnými řadami koňaků nebo whisky. sametová a poměrně viskózní, plná a hladká chuť s velmi dlouhým závěrem s tóny koření,

Dos Maderas Luxus Limited Edition + dárek

Akce Novinka Sleva 14 %

Složení tohoto balíčku

Williams & Humbert

Historie a sláva sherry začíná příchodem Maurů a jejich vynálezu – destilačního přístroje, kterým spotřebovávali přebytky ze sklizní, jenž pak následně přidávali do nových vín. Díky šťastné souhře přírodních podmínek v tomto nejjižnějším cípu Španělska vzniklo unikátní dolihované víno, které se společně s portským dělí o nejvyšší stupínek obliby v této kategorii.

Více o výrobci

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit