Blog Global Wines & Spirits

Degustace novinek 2023

Přinášíme nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky vína! Představujeme vám Degustaci novinek 2023, jedinečnou příležitost poznat nejnovější přídavky do našeho katalogu vín z různých koutů světa.

Nákup vstupenek

Kdy a Kde?

Degustace se koná na dvou místech a ve dvou vybraných termínech:

Brno

12. září, 14:00 - 20:00 v restauraci Lucullus v Hotelu International

Praha

19. září, 14:00 - 20:00 na Občanské plovárně

Až 140 různých vín na jednom místě! 

Při příchodu obdržíte degustační list, kam si můžete poznamenat své dojmy a poznámky k jednotlivým vínům. Pak už jen stačí chopit se sklenky a můžete se pustit do degustace.

Celkem jsme pro vás připravili 10 degustačních stolů, přičemž každý bude věnovaný konkrétní zemi či regionům.

Budete tak mít jedinečnou příležitost ochutnat a porovnat až 140 vín z Česka, Itálie, Francie, Španělska, Rakouska, Německa, Nového Zélandu, USA, Chile, Argentiny a Jižní Afriky - vše na jednom místě!

Brno 12. 9. (3)

Když bychom si měli dát malou ochutnávku toho, na co můžete těšit, jsou to například naše novinky od italských vinařství Antinori, anebo Kellerei Andrian, které se pyšní skvělými jak bílými, tak červenými víny. Ochutnáte skvělé Barolo od vinařství G.D. VajraBorgogno anebo výborné toskánské Brunello di Montalcino od Silvio Nardi. Ze španělských vín pak nesmí chybět naše letošní novinka, vinařství Marqués de Murrieta! 

Z Francie pak představíme vinařství Kuehn anebo krásná vína od Cuvée du Vatican. Můžete se také těšit na pestrou ochutnávku německých Ryzlinků a z českých vín vás jistě potěší vinařství Horák, Mádl, Oulehla, Thaya, Moravíno, Mikrosvín, Tetur, Volařík, Ilias anebo vinařství Sůkal se svým skvělým Pinot Noir 2016. 

A mnoho dalšího! 

Jak na degustaci? 

Vstupenky jsou nyní k dispozici v předprodeji za 800 Kč, na místě pak za 1000 Kč.

Avšak pozor, kapacita je omezena, proto doporučujeme si vstupenky zakoupit včas.

Nákup vstupenek

Proč byste neměli chybět?

Degustace vín není pouze o ochutnávání vín, je to zážitek plný objevů a setkání s lidmi, kteří sdílí vášeň pro víno. 

Depositphotos_166294492_xl-2015

Chceme, aby byla naše akce přístupná a příjemná pro každého, bez ohledu na úroveň znalostí vína. Proto přijďte v pohodlném, avšak elegantním oblečení - dress code je smart casual. Přijďte si užít odpoledne plné vína!

Těšíme se na vás, vždy s plnou sklenkou vína a širokým úsměvem!