Adventní kalendáře

Kdo tvrdí, že adventní kalendář patří jen dětem? Potěšte své blízké, kteří již překročili hranici dospělosti, netradičním adventním kalendářem. V naší sváteční nabídce najdete adventní kalendář pro muže, i adventní kalendář pro ženy. Ať už jsou milovníci rumů, whiskey nebo čajovo-bylinných likérů Tatratea, u nás si přijdou na své.

Loňský rumový kalendář měl takový úspěch, že jsme neváhali a letos připravili zbrusu novou edici: Rumový adventní kalendář 2021. Najdete v něm 24 degustačních vzorků rumů z celého světa – známých, i méně známých, sladších i sušších, lehkých i výrazných. Každý vzorek má obsah 20 ml a v balení najdete jako dárek dvě degustační sklenky a zápisníky na vaše osobní hodnocení.

Hledáte dárek pro muže, který dává přednost whiskey? Přesně pro něj máme v nabídce Jack Daniels Whiskey kalendář. Tento prémiový kalendář obsahuje 21 vzorků o objemu 0,05 l a najdete v něm ochucené whiskey Jack Daniel’s, ale i prémiové varianty jako Gentleman Jack, Single Barrel či Rye. A aby toho nebylo málo, milovníky Jacků potěší originální panák, přívěsek a odměrka. Pokud jste tedy hledala dárek pro manžela, už nehledejte!

Letošní novinkou je Tatratea adventní kalendář s dárkem. Objevíte v něm ty nejlepší čajovo-bylinné likéry, které se podařilo v Tatratea vyrobit. V krásném boxu najdete 24 vzorků s obsahem 40 ml. Deset druhů chutí v různé stupňovitosti od 22 % po 72 % a k tomu 6 originálních panákových sklenic Tatratea jako dárek.