Veuve Clicquot Le Fridge Brut Rosé 0,75l

Do oblíbených

  • Nové vydání ikonické Veuve Clicquot Fridge, chladícího boxu ve tvaru lednice, inspirovaný chladničkami z 50. let minulého století. V provedení "rosé'", je chladicí box ztělesněním nespoutané kreativity šampaňského domu Byl vytvořený ve spolupráci s inovátorskou společností SMEG.
  • Chladicí box Clicquot Fridge uchová jakoukoli láhev vychlazenou až dvě hodiny. Je neomezeně recyklovatelný, neobsahuje plasty a je vyroben z recyklovaného plechu s odnímatelnou vložkou z odpadu z cukrové třtiny. Můžete jej pak využít jako jako designovou krabici.
  • Tradiční metoda druhotného kvašení v lahvi.
  • Chardonnay, Pinot Noir, Pinot Meunier

1 869 Kč

2 492 Kč/l

Zobrazit dostupnost v 13 prodejnách

Rezervovat

Kód produktu: 1027902

Nákupem získáte 175 bobulí.

Veuve Clicquot Le Fridge Brut Rosé 0,75l

Popis

Výrobce: Veuve Clicquot
Značka: Veuve Clicquot
Země původu: Francie
Vinařská oblast: Francouzská vína » Champagne

Nové vydání ikonické Veuve Clicquot Fridge, chladícího boxu ve tvaru lednice, inspirovaný chladničkami z 50. let minulého století. V provedení "rosé'", je chladicí box ztělesněním nespoutané kreativity šampaňského domu Byl vytvořený ve spolupráci s inovátorskou společností SMEG. Chladicí box Clicquot Fridge uchová jakoukoli láhev vychlazenou až dvě hodiny. Je neomezeně recyklovatelný, neobsahuje plasty a je vyroben z recyklovaného plechu s odnímatelnou vložkou z odpadu z cukrové třtiny. Můžete jej pak využít jako jako designovou krabici.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 12.5 %
Objem: 0,75 L
Obsah cukru: Suché
Druh vína: Šumivá vína
Konzumace: ihned
Počet v kartonu: 6 ks
Kategorie, třída: 6
Intenzita: 4
Složení: obsahuje siřičitan

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Veuve Clicquot

Dům Champagne Veuve Clicquot byl založen v roce 1722 Philippem Clicquotem, tchánem Barbe Nicole Ponsardin, budoucí Madame Clicquot. Philippe Clicquot se rozhodl orientovat své podnikatelské aktivity na obchod s vínem. Prvním místem, kam víno vyvezl, byly Benátky v Itálii. Champagne Veuve Clicquot se velmi brzy dostalo i k nám do českých zemí, v roce 1777 poslal zakladatel Philippe Clicquot 100 lahví Champagne panu Bertonimu do Prahy.

Více o výrobci

Ochutnejte další produkty od výrobce

Všechny produkty

Mohlo by se vám také líbit