Objevte příběh rodiny, která stojí za unikátním bylinným likérem Underberg. Tento světoznámý hořký likér z bylinek ze 43 zemí světa blahodárně působí na celý organismus a pyšní se více než 170 letou tradicí.

Underberg: 170letá historie, 5 generací

Bylinný digestiv Underberg vyrábí rodina Underbergů v Rheinbergu v Dolním Porýní podle tajného postupu již po pět generací. Zakladatelem společnosti byl Hubert Underberg, který svůj jedinečný výrobek uvedl na trh po mnoha letech pečlivého vývoje v roce 1846 a dočkal se ocenění v mnoha zemích. Přestože se od roku 1846 mnoho změnilo, bylinný digestiv Underberg je stále nejdůležitějším produktem společnosti a proto jako jediný produkt v nabídce nese rodinné jméno. 


Reklama na Underberg z roku 1959

Semper Idem – tajný postup uchovávaný od roku 1846

Receptura a postupy zpracování jsou tajemstvím, které členové rodiny Underbergů střeží již od roku 1846. Zkušenosti a znalosti, jak pečlivě extrahovat cenné bylinné silice ze 43 zemí a jak z nich vyrobit aromatický nápoj, jsou chráněny tajným postupem SEMPER IDEM. Následuje několikaměsíční zrání v sudech ze slovinského dubu.

Underberg. Jedinečný a nenapodobitelný.

Underberg je zcela přírodní digestiv, který si dnes lidé z celého světa dopřávají po dobrém, nebo těžkém jídle. Má červenohnědou barvu a vlastnosti, které podporují trávení, povzbuzují chuť k jídlu a podtrhují celkový zážitek z pokrmu. Jeho chuť je výrazná a koncentrovaná s příjemnými tóny medu, heřmánku a šalvěje, v závěru můžete zaznamenat také tóny čerstvých květů. Underberg obsahuje pouze vodu, alkohol a bylinné extrakty – nenajdete v něm tedy žádné přídatné látky. Základem receptury jsou vybrané aromatické byliny ze 43 zemí světa. Mezi nimi heřmánek, šípková růže, fenykl, majoránka, šalvěj a řešetlák mořský. Kromě vizuální a senzorické kontroly jsou tyto byliny testovány v certifikovaných laboratořích. Nelze ho proto srovnávat s obyčejným bitterem nebo amarem. Underberg je jedinečný a nenapodobitelný. 

under-jidloUnderberg – skvělá volba po dobrém jídle. Zdroj: https://www.facebook.com/UNDERBERG.Deutschland

Underberg je vždy dobrá volba

Pro dokonalé pohodlí je Underberg nabízen v široké škále velikostí balení pro každou příležitost. Od malého, praktického příručního balení, přes 12kusové balení až po box se 30 lahvemi. Každá lahvička má 20 ml a je balena zvlášť, takže hrdlo láhve zůstává hygienicky čisté.


I Underberg má svou vlastní melodii. Poslechněte si ji!