Blog Global Wines & Spirits

Tipy na vánoční dárky

Přemýšlíte, co svým blízkým darovat na Vánoce a zvažujete koupi dobré láhve vína nebo destilátu? Máme pro vás několik tipů, se kterými určitě nešlápnete vedle. Čekání na Ježíška si navíc můžete zpříjemnit adventním kalendářem plným rumů nebo portského vína.

Dárky pro něj Dárky pro ni

Luxusní rumy značky Dos Maderas

Prémiové karibské rumy Dos Maderas patří již tradičně k našim nejoblíbenějším dárkům, které sami kupujeme pod stromeček svým známým, rodinám a často i sami sobě. Mají příjemně nasládlou chuť s tóny hrozinek, fíků a vanilky. Chuť je velmi jemná, komplexní a hřejivá. Za naše doporučení rozhodně stojí Dos Maderas 5+5 PX, Dos Maderas Selección nebo Dos Maderas Luxus. Všechny z nich nabízíme v dárkových baleních a k vybraným lahvím nyní navíc získáte i dárek zdarma.

Tatratea přímo od srdce

Tatranský čaj byl odjakživa brán jako silná medicína a dokáže zahřát tělo i duši i v tom nejdrsnějším počasí. Své blízké můžete potěšit dárkovým balením se skleničkami a vybrat jim příchuť i sílu, jakou uznáte za vhodné. 

Portské pro milovníky sladkého

Portské víno je ideálním dárkem pro všechny milovníky sladkého. Jeho jemná sladká a vyzrálá chuť k Vánocům jednoznačně patří a spolu s cukrovím je to ideální čas, kdy si tento zážitek dopřát. Díky krásným karafám a dárkovému balení se jedná i o velmi vyhledávaný dárek.

iStock-1168265467

 

Boží bublinky Bottega

Kdo by nemiloval bublinky. Hodí se jak pod stromeček, tak ke štědrovečerní tabuli nebo na Silvestra. Nejen, že se krásně třpytí ve skleničce, ale ručně vyráběné lahve s metalickým lakem značky Bottega umocní slavnostní příležitost a budou odrážet sváteční osvětlení vánočního stromečku. 

Kouzelně zabalené Champagne

O tom, že champagne patří opravdu k luxusním a prestižním dárkům není pochyb. Letošní rok poptávka o něj trhá rekordy a velké šampaňské domy jsou beznadějně vyprodané. My však pro vás máme nachystané i  krásně zabalené dárkové láhve.

5493

Dárkové poukazy GWS


Pokud si stále nejste jisti výběrem té pravé láhve, vyřešte to elegantně dárkovým poukazem. Obdarovaný si tak může vybrat podle vlastních preferencí a vy tak máte vyřešený dárek během několika kliknutí.

 

Adventní kalendář

Adventní kalendáře se každý rok těší větší a větší oblibě. Pokud si tak chcete zpříjemnit čekání na Ježíška, doporučujeme vám kalendář, který vám den po dni představí 24 unikátních rumů nebo portských vín.

 

Věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete to nejlepší pro vás i vaše blízké a jsme rádi, že díky tomu můžeme být součástí všech vašich slavnostních chvilek.

Připíjíme vám na zdraví a přejeme krásné Vánoce!