Aktuality Global Wines & Spirits

Tatratea rozdává dárky

Je to opět tady! Říjen! Měsíc, kdy teploty klesají, dny se zkracují a my máme přirozenou touhu po něčem sladkém, hřejivém a lahodném. A proto je říjen již tradičně hlavním měsícem, kdy vám představujeme bylinný likér Tatratea. Krásná barevná edice všech příchutí je to pravé, co rozsvítí a provoní vaše podzimní večery.

Akce stíhá akci!

Přichystali jsme si pro vás celou řadu balíčků, ke kterým od nás dostanete jako dárek kšiltovku, pláštěnku nebo batoh. Sledujte náš e-shop nebo navštivte jednu z našich prodejen

Prozkoumejte celou nabídku Tatratea

 

Všechny tyto drobnosti si můžete koupit i samostatně a přidat je navíc ke své objednávce.

NOVINKA: Vánoční kalendář Tatratea

Hitem letošních Vánoc jsou bezpochyby adventní a vánoční kalendáře. Nejen, že zpříjemní dlouhé zimní večery a čekání na Štědrý den, ale jsou i krásným dárkem, který můžete nadělit pod stromeček (nebo si o něj sami napsat Ježíškovi).

Tatratea kalendář je nádherně zabalený a naplněný 24 lahvičkami o objemu 40 ml. Což je oproti jiným konkurenčním kalendářům opravdu příjemná míra, která skutečně zahřeje. Tento kalendář není číslovaný, je tak čistě na vás, které okénko si kdy otevřete a jestli to bude v adventním období, pod stromečkem nebo už teď v říjnu. 

S koupí ale neotálejte příliš dlouho. Jen v říjnu k Tatratea kalendáři totiž dostanete sadu krásných skleniček s motivem Tater zdarma

kalendar+sklenicky

Udělejte si radost Tatratea kalendářem

 

Otevřené láhve na prodejnách

Velká výhoda našich prodejen je i v tom, že na nich můžete ochutnat Tatratea, které je vašemu srdci nejblíže.

Pro někoho to může být černá klasika Tatratea 52, někdo si k ní přidá 20 voltů navíc, aby na něj nemohl žádný bacil a posilní se zbojnickou Tatratea 72. Pokud máte rádi ovocné příchutě, doporučujeme broskev Tatratea 42lesní směs Tatratea 62 nebo rakytník Tatratea 57. Z jemnějších příchutí potom kokos Tatratea 22 nebo mléko s čajem Tatratea 17.

Ochutnávejte celý říjen. Všechny naše prodejny jsou nachystané a těší se na vaši návštěvu. Zdarma tak můžete ochutnat všechny příchutě Tatratea, které vás lákají.

 

Řízené degustace

Pokud jste opravdový Tatratea nadšenec a chcete si užít degustaci se vším všudy, pořiďte si vstupenku na řízenou degustaci s Martinem Chvátalem. Ve dvou termínech společně prochutnáte nejdříve dvojkovou řadu Tatratea (všechny Tatratea likéry, které mají na konci číslo 2) a týden na to sedmičkovou řadu Tatratea (všechny Tatratea likéry, které mají na konci číslo 7):

Pořiďte si svou vstupenku na degustaci

Martin_Chvatal_Tatratea_ambasador_skolitel_rainbow