Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Velikonoce s Moravou: Oulehla 5+1

Do oblíbených

  • Speciální velikonoční balíček 5+1 vinařství Oulehla, Nové Bránice. Jako dárek dostanete Frankovku rosé, zemské, v hodnotě 140 Kč. V chuti je svěží, šťavnaté, minerální a středně dlouhé, s květinovými a kořenitými tóny . Limitováno, 3 ks na objednávku. Akce je určena pro koncové zákazníky, není určena pro velkoobchody a gastro podniky.
  • Na co se můžete těšit? Na známou Frankovku, typická odrůdová chuť s tóny koření, spáleného dřeva a skořice s intenzivním závěrem. Sauvignon Blanc "Karlov" má harmonickou chuť s minerální strukturou, s tóny kiwi a nektarinek. Pálava je živá, s tóny grepu. Hibernal je výrazný, s minerálními tóny angreštu, lipového květu a citrusů. Šestici doplňuje Frizzante bílé, lehké, perlivé víno s tóny broskví, letních jablek a svěží kyselinou v závěru.

Velikonoce s Moravou: Oulehla 5+1

Novinka

Složení tohoto balíčku

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Vinařství Oulehla

Vinařství založil v roce 1991 Václav Trpělka a společně s Ing. Lubošem Oulehlou se pustili do poctivé práce, dnes hospodaří na 28 ha. Majitelé věří, že když se k dílu přistupuje s péčí a láskou, projeví se to v hroznech a konečně i ve výsledném produktu - víně. V roce 1993 započala výstavba klenutého sklepa a následně lisovny.

Více o výrobci

Ochutnejte další produkty od výrobce

Všechny produkty

Mohlo by se vám také líbit