Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Nuits-Saint-Georges 1er Cru Aux Chaignots Domaine Faiveley, 2007

[nujý sán žorž premijé kry ó šanot domén févle]

  • Výrazná, ušlechtilá vůně s tóny tabáku, kůže, čokolády a kávy neustále nabízí nové zážitky. V chuti je jasné, že se jedná o velké víno Pinot Noir. Je šťavnaté, harmonické s pevnou kostrou tříslovin a dlouhým potenciálem. Aroma čokolády a peckovin
  • Pinot Noir vyšší třídy v kategorii Premier Cru. Právě vína z Nuits-Saint-Georges jsou nejvíce charakteristická pro výrobce Domaine Faiveley
  • 14-16 měsíců zrání v dřevěných sudech - 2/3 nových
  • Pinot Noir

Nuits-Saint-Georges 1er Cru Aux Chaignots  Domaine Faiveley, 2007

Původ

Vlastnosti

  • Složení: obsahuje siřičitany, neobsahuje jiné alergeny (mléko, vejce) i když je láhev označena starou verzí štítku (kde se tento údaj původně uváděl)

Popis vína

Pinot Noir vyšší třídy v kategorii Premier Cru. Právě vína z Nuits- Saint-Georges jsou nejvíce charakteristická pro výrobce Domaine Faiveley. Výrazná, ušlechtilá vůně s tóny tabáku, kůže, čokolády a kávy neustále nabízí nové zážitky. V chuti je jasné, že se jedná o velké víno Pinot Noir. Je šťavnaté, harmonické s pevnou kostrou tříslovin a dlouhým poteciálem. Aroma čokolády a peckovin. Náš tip.

Domaine Faiveley

Vinařství Faiveley založil v roce 1825 za vlády Ludvíka XIV. Pierre Faiveley. Během 6 generací se vinařství neustále rozrůstalo. Dnes je největším vlastníkem půdy v Bourgogne – vlastní 120 hektarů. 5 ze 6 láhví, které prodá, pocházejí z jeho vlastních vinohradů.

Více o výrobci

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit