Aktuality Global Wines & Spirits

Nový katalog, nová vína

Od září se můžete na e-shopu Global Wines & Spirits setkat nejen s novými ročníky vín, ale i se spoustou novinek, které jsme zařadili do našeho portfolia. Vše jsme prochutnali a teď chceme dát tu možnost i vám.

Ochutnávky na prodejnách

Každý týden najdete na našich prodejnách otevřená vína k degustaci, která můžete zdarma prochutnat. Zpravidla to bývají 4 láhve, které jsou vybrané podle regionu a nakombinované tak, abyste si vybrali bílé, červené a snažíme se vám dopřát i sladší nebo jinak zajímavý vzorek.

 

První týden 31. 8. – 5. 9. MORAVA

Náš tip: Pokud máte radši sladké víno, vřele doporučujeme Saphiru od Volaříka, která má úžasnou chuť zralého ananasu. Je velmi oblíbená mezi zákazníky a i nás zcela uchvátila. 

 

Druhý týden 7. 9. – 12. 9. MORAVA

 

Třetí týden 14. 9. – 19. 9. ŠPANĚLSKO + ARGENTINA

Náš tip: Velmi zajímavý je španělský Sauvignon Blanc z vinařství José Pariente. Chuť je šťavnatá, svěží s výrazným černým rybízem. Opravdu vydařené víno, které můžeme vřele doporučit.

 

Čtvrtý týden 21. 9. – 26. 9. ITÁLIE

 

Pátý týden 28. 9. – 3. 10. RAKOUSKO

 

Sleva na produkty

Sleva na novinky? U nás ano! Na naše nová vína jsme patřičně pyšní a tak chceme, abyste je ochutnali co nejdříve. Proto celé září dáváme slevu 10% na všechny novinky. Najdete mezi nimi i naturální vína, která jsme nově zařadili do našeho portfolia. Celkem jsme přidali více než 100 vín a destilátů z celého světa.

Všechny novinky se slevou 10%

 

Abychom vám usnadnili výběr, připravili jsme pro vás balíčky, které jsme pečlivě sestavili tak, aby se vám domů dostalo to nejlepší z daného regionu. Do konce září navíc v akci 5+1.

Akční balíčky 5+1

 

 

Nový katalog

Ke každé objednávce si můžete zdarma přidat náš nový katalog a mít tak příjemné čtení na doma s ucelenou nabídkou všech našich produktů na jednom místě. Katalog je již tradičně obohacen o řadu informací a zajímavostí z vinařského světa. Stejně tak v něm naleznete i rozhovory s našimi předními vinaři a medailonky z jednotlivých vinařství.