Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Moët & Chandon Brut Imperial + dárek

Do oblíbených

  • Ochutnejte šampaňské filmových hvězd. K nákupu 1 lahve Moët & Chandon Brut Imperial nyní získáte voucher na skleničku tohoto šampaňského na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Voucher můžete využít v Moët Champagne Lounge na terase hotelu Thermal po dobu konání festivalu. Akce je určena pro koncové zákazníky, není určena pro velkoobchody a gastro podniky.
  • Slámově zlatá barva se zelenkavými odlesky. Aroma odhaluje zralé bělomasé ovoce (jablko, hruška, bílá broskev), citrusy, květinové tóny (limetkový květ) s náznakem briošky a ořechů. Chuť v sobě snoubí bohatost a lehkost ovoce společně se svůdným pohlazením jemných bublinek.
  • Tradiční metoda druhotného kvašení v lahvi. 30-40% Pinot Noir, 30-40% Pinot Meunier, 20-30% Chardonnay

Moët & Chandon Brut Imperial + dárek

Novinka

Složení tohoto balíčku

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Moët & Chandon

Moët & Chandon patří do skupiny Louis Vuitton a je jedním nejprestižnějších producentů sektů, šumivých a šampaňských vín na světě. Jejich vína pocházejí z nejkrásnějších oblastí Champagne, kde ročně vyrobí přibližně 26 milionů lahví. Vinařství založil roce 1743 v údolí řeky Marny známý obchodník Claude Moët.

Více o výrobci

Ochutnejte další produkty od výrobce

Všechny produkty

Mohlo by se vám také líbit