Black spiced Kraken rum je temný jako hlubiny, ve kterých přebývá mýtická příšera stejného jména. Objevte jeho příběh!

Legenda praví, že …

Dle prastaré legendy kdysi dávno uprostřed Karibiku zmizela loď se zásobou tmavého kořeněného rumu, kterou ke dnu stáhlo obludné stvoření s dlouhými chapadly a zuby ostrými jako žiletky. Všechny sudy s rumem byly zničeny až na jeden, který byl potřísněn tmavým sekretem chobotnice. Od té doby je nazýván „The Kraken Rum“, jako pocta nesporné síly a moci netvora. Jiná legenda praví, že po noci strávené s rumem Kraken se budete cítit jako námořníci, kteří bájnému stvoření hleděli z očí do očí – budete mít radost z přežití a těšit se na další kolo.


Odhalte příběh rumů Kraken

Jak pít rum Kraken?

Kraken je vynikající Black Spiced Pot-still Rum z Trinidadu a Toboga, v jehož chuti se prolínají tóny vanilky, skořice, citrusů, nového koření, hřebíčku, muškátového oříšku, pepře a také špetka nebezpečí. Rum Kraken si můžete vychutnávat samostatně, na ledu, nebo jako součást míchaných drinků. Skvěle si rozumí s Coca Colou a Ginger Beer.

Vychutnejte si Kraken rum na ledu, nebo v míchaných drincíchVychutnejte si Kraken rum na ledu, nebo v míchaných drincích. Zdroj: https://www.facebook.com/KrakenRumCeskaRepublika

Strašlivá chobotnice na etiketách rumů Kraken

Láhve rumů Kraken nepřehlédnete. Bájnou příšeru s chapadly najdete na všech jeho designových etiketách. Nechceme vám kazit romantickou představu, ale pravým důvodem temné až inkoustové barvy rumů Kraken je ten, že zraje v dubových sudech a přidává se do něj karamel.

Designové etikety s mýtickou obludou zdobí každou láhev rumů KrakenDesignové etikety s mýtickou obludou zdobí každou láhev rumů Kraken. Zdroj: https://www.facebook.com/KrakenRumCeskaRepublika