Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Velikonoce s Moravou: Ilias BIO 5+1

100% (2)

 • Speciální velikonoční balíček vinařství Ilias, Pavlov. Jako dárek dostanete Veltlínské zelené, kabinet,v hodnotě 170 Kč. Chuť je také kořenitá, s jemnými podtóny zeleného pepře. V závěru výraznější, ale příjemná kyselina. Limitováno, 3 ks na objednávku. Akce je určena pro koncové zákazníky, není určena pro velkoobchody a gastro podniky. Co ochutnáte?
 • V chuti Merlotu dominují zralé černé třešně a hořká čokoláda, v závěru vyzrálá, ale přesto jemná, tříslovina. Pinot Noir je v chuti plný, jemný, až sametový. U Ryzlinku se objevují v chuti tóny sušených meruněk s příjemně strukturovanou kyselinou a dlouhým, minerálním a šťavnatým závěrem. Chuť Tramínu je bohatá s kořenitými tóny, doplněné akátovým medem. Balíček doplňuje Rulandské šedé, s tóny medu, pomeranče a minerality se špetkou soli.

Velikonoce s Moravou: Ilias BIO 5+1

BIO

Složení tohoto balíčku

Vinařství Ilias

Vinařství Ilias je malé rodinného vinařství v malebné obci Pavlov na jižní Moravě, za kterým stojí Georgios Ilias. Veškeré práce zastávají vlastními silami rodinní příslušníci. Vinařství Ilias od roku 2011 vyrábí vína v bio kvalitě s respektem k přírodě a sklepům.

Více o výrobci

Hodnocení a komentáře (2)

100%

Za každý komentář, který napíšete získáváte 10 Bobulí.
Bobule můžete využít na další nákupy! Hodnotit mohou přihlášení uživatelé.

 • Milan Kuchta , hodnocení: 100%

  06.06.2021

  Velmi dobnrý Tramín a Rulandské.
 • Milan Kuchta , hodnocení: 100%

  28.05.2021

  Výborně sestavená sada, špička jsou červená vína. Doporučuji návštěvu sklípku p. Ilias v Pavlově.

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit