Váš košík je prázdný
[dornfeldr kvalitétsvajn trokn]
222 Kč
296 Kč/l
Získejte lepší cenu Nakupte nad 6 000 Kč s DPH a získejte lepší cenu 213 Kč
Zobrazit dostupnost v 14 prodejnách Doručení: 21. 5. v Praze, 22. 5. po celé ČR, 25. 5. ve výdejních místech Zásilkovny Skladem 109 ks
Kód produktu: 570870
| Výrobce: | Weingut Markus Pfaffmann |
|---|---|
| Země původu: | Německo |
| Vinařská oblast: | Německá vína Pfalz VDP |
| Obsah alkoholu: | 12.5 % |
|---|---|
| Objem: | 0,75 L |
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Červené víno |
| Odrůda vína: | Dornfelder |
| Klasifikace: | VDP |
| Konzumace: | po 1. roce |
| Ročník: | 2024 |
| Dekantace: | ne |
| Archivace: | 2-4 roky |
| Počet v kartonu: | 6 ks |
| Kategorie, třída: | 4 |
| Intenzita: | 4 |
| Složení: | obsahuje siřičitany |
| Energetická hodnota: | 330 Kj / 79Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 1,2 g |
| z toho cukry: | 0,4 g |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
Hrozny, siřičitany
Rodina Pfaffmannů byla běžnou farmářskou rodinou, kterých v regionu Pfalz bylo před druhou světovou válkou mnoho. Po válce však Karl Pfaffmann začal věnovat pěstování vína větší pozornost, než jeho předkové. V roce 1955 vyrobil své první víno. Od roku 1968 skončil s pěstováním zemědělských plodin a chovem hospodářských zvířat, svou veškerou pozornost věnoval už pouze výrobě vín.